17.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2021-2022

--

--

Fotbalisté Štítné nad Vláří udolali favorizované Morkovice

5

Fotbalisté Štítné nad Vláří pokračují ve své spanilé jarní jízdě a nezastavili je ani hráči Morkovic. Utkání se hrálo na umělé trávě a domácí dokázali jít v první půli do dvoubrankového vedení. Hosté ve druhém poločasu snížili, ale i přes několik příležitostí se jim vyrovnat nepodařilo.

Domácí dali dvě branky

Pavel Prešnajdr, trenér Štítné nad Vláří: „Byl to na jaře pro nás nejtěžší zápas. Morkovice potvrdili svou kvalitu, naopak my dokázali využít výhody v podobě odehrání zápasu na umělé trávě. Zde to více bylo o soubojích než o fotbale a i díky tomu jsme šli do vedení 2:0. O přestávce jsem klukům kladl na srdce, ať jsou koncentrovaní a dál vytrvalí, bohužel rychle jsme inkasovali a pak byli nervózní až do konce. Naštěstí jsme uhájili další cenné vítězství.“

Hosté utkání ještě zdramatizovali

Facebook Morkovic:

Zápas ve Štítné nad Vláří byl dvou rozdílných poločasů. V první jsme si zvykali na extrémně malé hřiště s umělým povrchem. Domácí využívali své výškově převahy. První gól dali po rohovém kopu, druhý po chybě v rozehrávce a nájezdu na brankáře Jarku. Druhý poločas jsme začali náporem, z čehož jsme vytěžili snížení. Celý poločas jsme domácí tlačili, bohužel domácím pomohla i dvakrát branková konstrukce a odjíždíme nakonec bez bodu.

TJ Štítná nad Vláří
M. Marcaník [-] - J. Liška [-] , M. Králík [-] , V. Chovančík [-] (76. D. Struhař [-] ) , M. Struhař [-] (63. J. Hrnčiřík [-] ) , T. Vaculík [-] , Š. Hrnčiřík [-] , O. Hnilo [-] , M. Hnaníček [-] , L. Hlavica [-] , D. Kořenek [-]

FC Morkovice
D. Jarka [-] - Z. Karlík [-] , J. Večerka [-] , D. Jablunka [-] , J. Smažinka [-] , O. Košárek [-] - O. Pospíšil [-] , O. Storzer [-] (58. R. Zápařka [-] ) - D. Knap [-] , K. Chalupa [-] , M. Oplt [-]

ŽK: 70. D. Jablunka , 70. D. Knap .
Hráči zápasu: M. Marcaník , O. Hnilo - J. Večerka .
Počet diváků: 444. Rozhodčí: KOTAČKA Rostislav - ZPĚVÁK Petr, SCHNÜRMACHER Filip.