KOTAČKA Rostislav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Zlechov - Malenovice 3:2 (1:2) 24.03. 10:00 -
Brumov - Bystřice 4:1 (2:0) 29.10. 10:15 -
Prostř.Bečva - Dol.Bečva 2:2 (2:1) 15.10. 15:00 -
Újezdec - Koryčany 3:0 (0:0) 08.10. 15:00 -
Osvětimany - Bystřice 5:1 (2:0) 30.09. 15:00 -
Luhačovice - Morkovice 1:1 (1:1) 22.09. 18:00 -
Zlechov - Uh. Ostroh 3:3 (0:2) 17.09. 10:00 -
Staré Město - Zborovice 0:0 (0:0) 09.09. 16:00 -
Hor.Lideč - Dol.Bečva 2:2 (1:1) 02.09. 15:00 -
Bystřice - Hluk 0:4 (0:1) 26.08. 16:30 -
Vidče - Val.Příkazy 6:1 (2:0) 12.08. 17:00 -
Kvasice - Bystřice 3:4 (1:2) 05.08. 17:00 -
Bylnice - Újezdec 0:1 (0:1) 11.06. 17:00 -
Strání - Morkovice 5:0 (3:0) 27.05. 17:00 -
Luhačovice - Nedašov 4:0 (2:0) 20.05. 10:15 -
Zlechov - Vlčnov 2:3 (1:2) 14.05. 10:00 -
Nivnice - Bylnice 5:0 (2:0) 07.05. 16:30 -
Lidečko - Dol.Bečva 2:0 (0:0) 23.04. 16:00 -
Hrachovec - Juřinka 3:2 (0:2) 16.04. 16:00 -
Kunovice - Šumice 3:3 (1:0) 09.04. 10:15 -
Hluk - Těšnovice 3:0 (0:0) 01.04. 15:30 -
Brumov B - Poličná 1:1 (1:1) 26.03. 10:00 -
Brumov B - Vlachovice 4:0 (2:0) 30.10. 10:00 -
Nedachlebice - Újezdec 0:0 (0:0) 23.10. 14:30 -
Polešovice - Lhota 3:1 (1:1) 08.10. 10:00 -
Luhačovice - Bystřice 2:1 (2:0) 01.10. 10:15 -
Ořechov - O.N.Ves 5:1 (4:0) 24.09. 10:00 -
Strání - Napajedla 3:0 (2:0) 10.09. 10:15 -
Nivnice - Koryčany 5:1 (1:0) 04.09. 16:00 -
Újezdec - Těšnovice 2:4 (2:3) 28.08. 16:30 -
Ořechov - Staré Město 0:4 (0:2) 27.08. 16:30 -
Staré Město - Prakšice 4:3 (2:0) 20.08. 16:30 -
Vidče - Val.Příkazy 4:0 (1:0) 13.08. 17:00 -
Napajedla - Kvasice 2:0 (0:0) 06.08. 17:00 -
Baťov - Boršice 9:0 (3:0) 17.06. 18:30 -
Šumice - Kunovice 3:4 (1:2) 12.06. 17:00 -
Koryčany - Zlechov 2:1 (2:1) 05.06. 17:00 -
Kvasice - Štítná 4:4 (2:2) 28.05. 17:00 -
Vidče - Kelč 3:2 (1:2) 27.05. 17:00 -
Val.Příkazy - Franc.Lhota 2:1 (1:0) 22.05. 10:00 -
Malenovice - Staré Město 3:3 (1:1) 08.05. 16:30 -
Kvasice - Bystřice 4:0 (4:0) 07.05. 16:30 -
Buchlovice - Šumice 2:2 (0:0) 01.05. 16:30 -
Koryčany - Fryšták 1:1 (1:1) 23.04. 16:00 -
Nivnice - Kunovice 3:0 (1:0) 17.04. 16:00 -
Polešovice - Malenovice 1:2 (0:0) 16.04. 16:00 -
Štítná - Morkovice 2:1 (2:0) 10.04. 15:30 -
Ořechov - Velký Ořechov 2:0 (1:0) 02.04. 15:30 -
Bystřice - Napajedla 3:1 (1:0) 26.03. 15:00 -
Tlumačov - Polešovice 0:2 (0:1) 20.03. 15:00