25.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

Jemnicko B dokázalo vyválčit bod s Rapoticemi B

7

V souboji dvou rezervních týmů si domácí Jemnicko připsalo proti Rapoticím bod za remízu 3:3. Za hosty se třikrát trefil Radim Strašák

Hosté o dva góly lepší

V souboji dvou rezervních týmů se utkalo Jemnicko proti Rapoticím. Rapotice dokázaliy v minulém kole otočit zápas ve svůj prospěch na půdě sestupem ohrožených Třebenic v poměru 3:3. Jemnicko B naopak podlehlo na půdě Šebkovic B 4:1. Jemnicko tak již jistě dvě kola před koncem soutěže skončí na jedenácté pozici. Na podzim se radovaly z těsné výhry 1:0 Rapotice. Zápas se hrál za teplého příjemného jarního počasí. Začátek utkání vyšel hostům skvěle. Hned ve 4. minutě se prosadil Radim Strašák a bylo to 0:1. Na další branku se ale čekalo dalších čtyřicet minut. Když už to vypadalo, že o výsledku prvního poločasu rozhodla rychlá branka hostí, přišel další střelecký zásah Radima Strašáka a hosté odcházeli do kabin s dvougólovým vedením 0:2.

Domácí dokázali smazat tří gólovou ztrátu

Začátek druhého poločasu vyšel opět lépe hostům a ve 48. minutě zkompletoval hattrick Radim Strašák a Rapotice tak pomalu kráčeli ke třem bodům. Domácí se ale zavčas probrali a v 56. minutě snížil Tomáš Sussenbek - 1:3. A když o minutu později snížil na 2:3 Martin Hošek, dostali se domácí zpátky do zápasu. A nakonec se domácí dočkali i vyrovnání , když se v 89. minutě postaral o bod střídající Jan Kakur-3:3.

První poločas se pro nás vůbec nevyvíjel dobře a hosté si vytvořili hodně šanci. Do druhého poločasu jsme udělali pár změn a vytvořili si dost šancí, které jsme.dokazali proměnit a získat aspoň bod.