25.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

Moravské Budějovice B nestačily doma na Opatov

7

Fotbalisté Moravských Budějovic B si na svém hřišti připsali proti Opatovu porážku 2:4

Hosté o tři góly lepší

Moravské Budějovice B doma přivítaly Opatov. Páteční zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Začátek zápasu vyšel lépe hostům, které poslal do vedení v 16. minutě Filip Šinkovský - 0:1. Hned o dvě minuty později vedli hosté zásluhou Ludvíka Zbožínka - 0:2. Domácí celek byl opatřený a do konce poločasu ještě dostal jednu branku, kterou vstřelil ve 40. minutě Jan Tekal - 0:3.

Domácí pouze snížili

Ihned po změně stran ve 46. minutě přidal svůj druhý gól Filip Šinkovský, a s domácími to nevypadalo vůbec dobře - 0:4. Ale přeci jen jim ještě svítila naděje, když se nejprve v 50. minutě prosadil Ondřej Fedra, který snižoval na 1:4. O minutu později dokonce snižoval na 2:4 Josef Povolný. Domácí tak měli přibližně čtyřicet minut na z vrácení nepříznivého stavu, ale hosté žádné drama nedovolili.

FK Opatov
Hanzal Lukáš, vedoucí: O zápasu rozhodli dvě naše rychlé branky a náš náskok jsme udrželi i ve druhé půli.