24.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

Šebkovice B zdolaly Jemnicko B

16. P. Levi , 66. D. Kašpárek , 83. P. Levi , 85. P. Levi - 72. M. Axman
7

V souboji dvou rezervních týmů si Šebkovice na svém hřišti připsali proti Jemnicku výhru 4:1

Domácí o gól lepší

V souboji dvou rezervních týmů se utkaly Šebkovice s Jemnickem. Na podzim se radovaly z jednoznačné výhry Šebkovice 6:0, takže Jemnicko mělo svému soupeři co vracet. Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali

Domácí ještě skóre navýšili

Ve druhém poločase se dlouho co se vstřelených branek nic nedělo. Až v 66. minutě se radoval z druhé domácí branky David Kašpárek - 2:0. Hosté ale nesložili zbraně a v 72. minutě snížil na rozdíl jediné branky Martin Axman - 2:1. Domácí však drama nepřipustili a v 83. minutě Poelmans Levi zvýšil na 3:1. A o dvě minuty tentýž hráč zaznamenal hattrick a tím bylo o vítězi zápasu rozhodnuto - 4:1.

1. FC JEMNICKO B
Tesař Karel, hráč: První poločas jsme se soupeřem hráli vyrovnaný zápas a udělali si pár šanci, které jsme neproměnili. Druhý poločas šlo hodně vidět že nám odešla fyzička a soupeř nás přejel.