22.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

Šebkovice B zvítězili v Pyšelu

6

V souboji domácího Pyšelu a rezervy Šebkovic zvítězili hosté jedinou brankou 1:0

Hosté rozhodli o své výhře ve druhé půli

Ve druhém poločase hned ve 47. minutě skóroval hostující Josef Holčapek a  Šebkovice B vedli 0:1. Domácí celek se samozřejmě snažil o vyrovnání, ale jejich bezzubá koncovka jim to neumožnila a tak se všechny body stěhoval do Šebkovic.

TJ Sokol Pyšel
F. Demel [-] - D. Šabacký [-] , D. Šubert [-] - D. Kupský [-] , J. Hejátko [-] (46. D. Moudrý [-] ) , L. Šandera [-] (74. M. Šabacký [-] ) - - M. Široký [-] , O. Tůma [-] (77. A. Fila [-] ) , F. Dvořák [-] , O. Věžník [-] (65. P. Dvořák [-] ) , L. Tůma [-]

TJ Sokol Šebkovice B
F. Brada [-] - P. Sninčák [-] , J. Svoboda [-] , D. Volf [-] (68. P. Tržil [-] ) , D. Kašpárek [-] , M. Uhlíř [-] , S. Zikmund [-] , L. Ryvola [-] , T. Bílek [-] (89. J. Uhlíř [-] ) , J. Fejta [-] , J. Holčapek [-]

Hráči zápasu: M. Šabacký - J. Holčapek .
Počet diváků: 55. Rozhodčí: SARKÁNY Martin - KUDRNA Ladislav (N), FILA Petr (N).