20.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

Opatov si přivezl bod z Pyšele

7

Fotbalisté Pyšelu získali jeden bod z Opatovem a zvýšili šancí na záchranu

V první půli branka nepadla

Pyšelští fotbalisté potřebují každý bod a ve 20. kole doma přivítali Opatov. V první půli diváci neviděli žádnou branku, ale příležitosti bylo na obou stranách dosti, nicméně ani jedna nebyla dotažena do té “gólové”, a tak první půle skončila nerozhodně 0:0.

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Druhý poločas začal podobně jako ten první, hra nahoru a dolů. Gólovou radost zaznamenali ale jako první hosté, a to v 63. minutě. Po souboji domácího Šabackého a hostujícího Pokorného se s dávkou štěstí dostal k odraženému míči hostující  Wasserbauer  a namířenou střelou poslal Opatov do vedení 0:1.

Domácí nechtěli všechny body pustit do Opatova a rvali se do poslední minuty. Domácí se mohli radovat v 89. minutě, kdy podařený volný přímý kop Tůmy padl na nohu Šanderovi a ten pro domácí vystřelil cenný bod -1:1. Víc času v zápase nebylo, a tak se body dělili.

TJ Sokol Pyšel
Tůma Ondřej, hráč:

FK Opatov
Hanzal Lukáš, bývalý hráč: Chtěli jsme v Pyšelu získat všechny body, ale bohužel domácí nám dopřál jen jeden

F. Demel [-] - D. Šabacký [-] , D. Šubert [-] - D. Kupský [-] , J. Hejátko [-] (87. M. Šabacký [-] ) , L. Šandera [-] - P. Dvořák [-] - M. Široký [-] , O. Tůma [-] , D. Moudrý [-] , J. Čapo [-] (46. J. Oulehla [-] )