21.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

Gólovou přestřelku v Opatově zvládly lépe Okříšky B

19

Velké gólové představení bylo k vidění v Opatově. Hosté z Okříšek během prvních 22 minut nasázeli šest branek a díky tomu uhájili vítězství 5:7

V první půlce padlo deset branek

Do Opatova zavítal rezervní tým Okříšek. Za velmi pěkného počasí byli přítomný diváci svědkem spousty gólů. Bohužel většina padala do domácí sítě. Jako první se trefil v 9. minutě Ivo Večeřa, kteří tak poslal hosty do vedení 0:1. Hosté v té době na co šáhli to přetavili v branku. V 11. minutě se trefila Vojtěch Jůza a o minutu později opět Ivo Večeřa dával již na 0:3. Hororovou pětiminutovku pak uzavřel ve 14. minutě Jan Bulant a hosté bedli hrozivě 0:4. Po mírné odmlce pak přibyly další dvě branky do domácí sítě. Ve 22 minutě svítil na ukazately hrozivý stav 0; Vojtěch Jůza přidal druhou branku a Ivo Večeřa dokonce zaznamenal hattrick. Až poté se začali prosazovat domácí hráči. Ve 28. a 38. minutě snížil na 2:6 Zdeněk Daniel a ve 42. minutě dokonce přiblížil domácí tým na rozdíl tří branek Adam Švaříček -3:6. To však v divokém prvním poločase ještě nebylo vše , protože na poločasových 3:7 zakončoval ve 44. minutě Michal Zeman.

Domácí pouze snížili

Začátek druhého poločasu naopak vyšel lépe domácímu týmu, když již ve 47 minutě snižoval na 4:7 Martin Čurda. Vypadalo to, že se můžeme v tomto zápase dočkat obrovské kanonády, ale od té doby se střelci obou týmu doslova gólově zadřeli. Hosté měli ale zápas zcela pod kontrolou a domácímu týmu dovolili již pouze snížit v 89. minutě Petrem Jirkou na konečných 5:7. Hosté tak tentokrát dokázali ve svém druhém venkovním zápase po sobě zvítězit.

SK Huhtamaki Okříšky B
Večeřa Michal, zraněný hráč: Bláznivý zápas který kdyby skončil 16:16 tak se nemohl nikdo divit. My jsme rádi za body, fanoušci za atraktivní utká

FK Opatov
R. Kšír [-] - V. Eliáš [-] , J. Horáček [-] , M. Čurda [-] , F. Šinkovský [-] , P. Jirka [-] , Z. Daniel [-] , M. Malík [-] , J. Plaček [-] , A. Švaříček [-] , M. Kšír [-]

T. Nevolka [-] - M. Pařízek [-] , I. Večeřa [-] , J. Jeřábek [-] (87. J. Paděra [-] ) , R. Salát [-] , M. Zeman [-] , V. Jůza [-] , J. Jůza [-] , T. Dočkal [-] , J. Bulant [-] (76. O. Dosedla [-] ) , F. Teplan [-]

ŽK: 40. M. Čurda .
Hráči zápasu: Z. Daniel - I. Večeřa .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: FILIPSKÝ Pavel - FORTELNÝ Jaromír (N), SPURNÝ Karel (N).