14.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

Moravské Budějovice B zakončil podzim výhrou

12

Souboj dvou rezervních týmů vyšel jednoznačně Moravským Budějovicím, které porazily Rapotice vysoko 5:1

Domácí rozhodli již v první půli

V posledním podzimním zápase se utkaly rezervní týmy Moravských Budějovic a Rapotice. Oba celky se utkaly před týdnem a vítězem se stal domácí tým z Rapotic. Tentokrát se role hostitelů otočili a Moravské Budějovice určitě toužil po odvetě. A začátek zápasu se jim náramně povedl. Již v 6. minutě se jako první prosadil Astrit Kabashaj - 1:0. V 11. minutě ten samý hráč přidal svou druhou branku a bylo to již 2:0. Skvělý úvod domácích pak podtrhnul ve 14. minutě Jakub Kodajek - 3:0. O vítězi zápasu tak začínalo být jasno. Brankostroj domácích sice na chvíli opadlo, ale ve 32. minutě se ještě dokázal trefit Miroslav Buďa - 4:0. To byl do konce poločasu poslední gólový zápis a do kabin odcházeli  radostněji domácí borci.

Domácí si výhru pohlídali

Druhý poločas tentokrát začali lépe hosté a v 51.  minutě snížil na 4:1 Milan Laš - 4:1. Hosté ještě vycítili šanci na zdramatizování zápasu, ale domácí jim k tomu příliš prostoru nedali. Navíc v se v 81. minutě Astrit Kabashaj svou třetí brankou v zápase o hattrick - 5:1. Do konce utkání se pak již nic nestalo a domácí Moravské Budějovice mohly slavit poslední tři podzimní body a vydařenou odvetu proti rapotickému béčku.

SK Moravské Budějovice B
Dvořák Ondřej, hráč: Jsme rádi, že jsme zakončili podzimní část vítězstvím. Také náš výkon byl celkem ucházející.

O. Dvořák [-] - J. Okoš [-] (56. M. Kuba [-] ) , L. Stehlík [-] , O. Nedvědický [-] (61. O. Kvapil [-] ) , A. Kabashaj [-] (82. R. Ledecký [-] ) , Z. Škoda [-] , M. Šabatka [-] , J. Kodajek [-] , M. Buďa [-] , J. Dostál [-] , J. Povolný [-]