--

V Karlovicích se body nerozdávají..

0

Na špatném terénu, na kterém se moc fotbal hrát nedá, museli aktéři na hřišti sáhnout spíše k bojovnosti.

Již v šesté minutě přišla rychlá akce Velkých Karlovic, do otevřené obrany hostů, po které se Škrobák ocitl sám před brankářem Jaškou a otevřel skóre. 1:0.  Hosté se snažili dobývat domácí branku, ale nic z toho nebylo. Domácí vsadili na jednoduchou taktiku. Nakopávali vysoké míče dopředu na své vysoké hráče a právě z jedné takové situace se urodila i druhá branka v síti Krnova. Sedm minut před poločasem vedli domácí 2:0, když se prosadil opět Škrobák.

Po přestávce Krnovští posílili útok a na hrot k Cudrákovi přišel Košárek. A právě nový muž na trávníku se prezentoval dvěma povedenými akcemi. Jednou se obtočil kolem beka a nebezpečně vypálil, jenže gólman Velkých Karlovic svůj tým podržel. Potom hlavičkoval zcela sám před prázdnou brankou, ale míč z osmi metrů zamířil mimo. Další vzrušení přinesla až poslední minuta. Domácí předvedli rychlý protiútok, hosté udělali chybu a Šustrovi nezbylo nic jiného, než zatáhnout za záchrannou brzdu. Vysloužil si druhou žlutou a tudíž červenou kartu. V následujícím utkání bude Krnovu chybět. Krnovští tak prohráli 2:0.

FC Velké Karlovice+Karolinka
M. Sváček [-] - M. Štuler [-] , T. Ondřejka [-] , M. Pavelka [-] - T. Heger [-] , J. Kučera [-] , T. Chuchma [-] - P. Škrobák [-] , J. Pavelka [-] - J. Mikula [-] , M. Podešva [-]

FK Kofola Krnov
R. Jaška [-] - L. Dvořák [-] (41. J. Šimčík [-] ) , M. Daříček [-] , V. Šustr [-] , P. Kundrátek [-] (68. T. Hudský [-] ) - L. Kundrátek [-] , L. Mitura [-] (46. J. Košárek [-] ) , O. Bartoníček [-] , A. Ondra [-] , D. Líbař [-] - M. Cudrák [-] -

ŽK: 46. J. Kučera , 73. J. Mikula , 77. P. Škrobák - 10. M. Cudrák , 20. V. Šustr , 54. P. Kundrátek , 89. M. Daříček . ČK: 89. V. Šustr .
Místo: Velké Karlovice. Počet diváků: 166. Rozhodčí: Popelák Luboš - PODANÝ Marek, KOLÁŘ Jaroslav.