Divize E

Článek

Tipérská katastrofa - ze stovek tipů jich bylo bezchybných jen pět! Budete příště lepší?

23.05.2017 17:37

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 27.kolo Divize E, 2016-2017

23.05.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Reportáž

Boj o špici pro Rýmařov

22.05.2017 18:42 Divize E

Michalčák svou trefou jen snížil domácí náskok. Jak viděl utkání trenér Milan Furik?

Reportáž

Sady doma za tři

22.05.2017 18:36 Divize E

„V prvním poločase musím hráče pochválit za výborný výkon, hráli s nasazením, kombinačně a vytvářeli jsme si šance. Tu největší Šuba, který šel sám na brankáře, ale ten mu šanci chytil. Do dalších se dostal Schlimbach. Soupeř si v prvním poločase toho moc nevytvořil. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, nám se podařilo dát krásný gól Schlimbachem po vyraženém míči hostujícího brankáře. Hranice po této brance zjednodušili hru, nakopávali míče do naší šestnáctky a vytvořili si jednu vyloženou šanci, kdy nás podržel brankář Kalina a několik standardních situací. Závěrečný tlak jsme přestáli a myslím, že zaslouženě jsme získali důležité tři body k záchraně“: ohodnotil utkání trenér Nových Sadů Karel Trnečka.

Reportáž

Ani skvělý Šumperk nezastavil rozjetý Nový Jičín

22.05.2017 18:23 Divize E

„Očekávali jsme těžké utkání, protože jsme věděli, že Šumperk hraje na jaře ve velké formě. Pomohl nám vstup do utkání, kdy jsme se ve 4. minutě dostali do vedení. Šumperk hrál velmi aktivně, byli hodně běhaví a vytvořili si dobré šance, ale naštěstí nás podržel Tichoš (brankář Tichánek). Druhý poločas jsme už Šumperk přehráli a důležitý byl gól na 2:0, který nás uklidnil. Sice se podařilo hostům ještě snížit, ale naštěstí jsme ke konci utkání přidali třetí branku a zaslouženě jsme vyhráli. Musím ale uznat, že Šumperk hrál velice dobře a byl to pro nás na jaře zatím nejtěžší soupeř. O to více si ceníme tří bodů, které jsme získali“: řekl po utkání domácí útočník a střelec dvou branek Radovan Lokša.

Reportáž

22.05.2017 18:11 Divize E

Předzápasová matematika byla jasná. Domácí, bojující o zachování divizní příslušnosti hrají v tomto týdnu tři zápasy na vlastním hřišti a všichni fotbaloví „experti“ měli jasno. Jarní, tragický Dolní Benešov měl být prvním soustem a odrazovým můstkem za devítibodovým ziskem! Prognózy a předzápasové úvahy však jsou jedno, realita však bývá diametrálně jiná!!! Hosté si v pozměněné sestavě od první minuty vzpomněli na „báječný“ podzim. Nasazení, pohledná, kombinační hra v plném tempu domácí neuvěřitelně zaskočila.

Článek

Tipujte od úterý až do konání zápasů v jakékoliv soutěži! Máme nové přírůstky na tabuli slávy...

15.05.2017 10:56 Divize E

Havířov se doma trápil, ale tři body nakonec vybojoval. Valašské Meziříčí tedy ještě definitivně postup do MSFL slavit nemůže, i když jiný scénář by se už rovnal zázraku.

Reportáž

Jeseník rozdrtil Petrovice

15.05.2017 10:22 Divize E

Jednou už to pro domácí přijít muselo. Dobrá jesenická forma posledních týdnů se naplno projevila v domácím utkání s Petrovicemi, které odjely zostuzeny pětigólovým debaklem. Po šumperské exhibici (6:1) jesenické druhé nejvyšší divizní vítězství a navíc první zápas bez obdržené žluté karty. Ale hlavně vynikající výkon celého mužstva podpořený tentokrát chladnokrevným proměňováním gólových šancí.

Reportáž

Jičín je k nezastavení

15.05.2017 09:32 Divize E

Věděli jsme, že utkání bude náročné, Opava B má mladý, běhavý tým, který řídí o něco málo starší - Mety :-), ale klobouk dolů, jak spoluhráčům rozdával míče a neustále chtěl hrát. My jsme věřili, že navážeme na výkony z předchozích utkání. I když jsme byli trošku unavení jak z náročného anglického týdne, tak z počasí, kdy během utkání bylo opravdu velké horko. Ale zvládli jsme to, hráli jsme ze zabezpečené obrany a vytvořili jsme si spoustu šancí a myslím si, že jsme zaslouženě vyhráli. Samozřejmě jsme mohli dát i více gólů, ale buďme rádi i za ty dva, které pro nás znamenali tři body, za které jsme moc rádi.

Reportáž

15.05.2017 09:17 Divize E

Přesně tato píseň Jaroslava Ježka, Voskovce a Wericha je charakterizující pro divizní jaro fotbalistů Dolního Benešova. Podzimní domácí neporazitelná tvrz už připomíná nejen trosky, ale doslova ruiny….. Utkání s Havířovem je pak nepochopitelnou výjimkou!!! Jedno je však na domácích obdivuhodné a nemá v divizi konkurenci. V zimní přípravě hráči dokonale nacvičili vstup a úvody do zápasů. Nevěříte? Je to patrné z následné rekapitulace: Hranice – gól v 8. minutě, Pustá Polom – gól v 5. minutě, SFC Opava – gól v 5. minutě, Šumperk – gól ve 3. minutě, Nové Sady – gól v 5. minutě!!!! Kdo se ještě může „pyšnit“ ve všech fotbalových soutěžích takovou bilancí??? To nechápou ani největší fotbaloví experti a především domácí příznivci!

Reportáž

Přerovští v boji o záchranu divize klopýtli ……

11.05.2017 21:13 Divize E

K velmi těžkému utkání odjížděli Dolnobenešovští k předehrávce 30. kola na hřiště 1. FC Viktorie Přerov. Po víkendovém „výbuchu“ na domácím trávníku proti Šumperku, čekal další souboj s týmem bojujícím o záchranu v divizi. Jak jsou tato utkání náročná se, ukázalo od první minuty.

08.05.2017 18:19 Divize E

„Do sestavy jsme zařadili dva dorostence Kuchaře a Kovařčíka, ti opět dokázali, že mají velkou šanci být plnohodnotně zařazení do kádru. Myslím, že jsme první poločas měli blíže ke vstřelení branky. Krátce po přestávce se soupeř ujal vedení díky naši nedůsledností při rohovém kopu. Nebyli jsme smířeni s porážkou a soupeře zatlačili. O tom, co se odehrálo v posledních deseti minutách na hřišti v Petrovicích, se nebudu raději blíže vyjadřovat“: řekl po utkání hranický trenér Rostislav Sobek.