Redaktor: Jiří Zubek


Článek

Nový Jičín Lokšu neudržel, bude hrát v MSFL

02.07.2017 17:43

A je to tu. Všichni věděli, že po nejlepším střelci Radovanu Lokšovi z FK Nový Jičín budou pást ostatní týmy a to i z vyšších soutěží. Tvrzení fotbalových odborníků o tom, že pro tohoto na divizi nadstandardního hráče je tato soutěž malá, se potvrdilo. 

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Roční.kolo Divize E, 2016-2017

 Divize E
29.06.2017 18:25
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Roční. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Frýdlant v zápase sezóny nezaváhal

12.06.2017 07:31 Divize E

Výhra 4:0 nad Kozlovicemi u Přerova znamená, že záchranná mise Frýdlantu je splněna. Přes 500 diváků se přišlo podívat na nejdůležitější zápas roku a mohli být spokojeni.


Reportáž

Jeseník odsoudil Polom k sestupu

12.06.2017 07:30 Divize E

Vítězstvím v závěrečném utkání rozhodl sympatický Jeseník nejen o tom, že ve své historicky první divizní sezoně obsadí vynikající 6. místo, ale také o sestupu nedělního soupeře. Souboj dvou nováčků uzavíral divizní sezonu společně s dalšími zápasy, v nichž se mělo na dálku rozhodnout o třetím sestupujícím. Zatímco Jeseník rozhodl o své záchraně už o týden dříve výhrou v Nových Sadech, domácí Pustá Polom potřebovala ještě bodovat. Dal se tedy očekávat velký nástup a tlak na jesenickou branku, ale ten kupodivu nepřišel. Hře domácích chyběla základní záchranářská ingredience, a tou je bojovnost a maximální nasazení. Hosté je v tomto směru předčili a zaslouženě odjeli se třemi body, i když dvakrát prohrávali.


Reportáž

Nové Sady potřebovaly z Jičína bod. A mají ho.

12.06.2017 07:29 Divize E

Do Nového Jičína přijely hráči Nových Sadů s tím, že k jistotě záchrany potřebují alespoň bod. Zásluhou Režného, který se prosadil minutu před koncem utkání se jim to i podařilo. Nový Jičín se po remíze usadil na konečné čvrté příčce tabulky.


Reportáž

Michalčák sestřelil lídra

12.06.2017 07:19 Divize E

Poslední zápas s nejlepším celkem divizní sezony Havířovu vyšel. Po osmibrankové přestřelce se domácí posunuli na celkové třetí místo. Tři "zařezy" si připsal domácí Michalčák. 


Reportáž

Karlovice doma opět bez bodu i bez gólu

11.06.2017 12:23 Divize E

Osud mužstva domácích je již dávno zpečetěn, ale i tak své zápasy karlovičtí odehráli s nasazením a hrdostí. Bohužel co je trápilo celou sezónu, neproměńování svých šancí a naopak inkasované zbytečné góly, se projevilo i v jejich posledním utkání. Minimálně na rok si teď okusí nižší soutěž a mohou bojovat o návrat zpět.


Reportáž

Benešovský stříbrný podzimní vítr skončil tragickým jarem

11.06.2017 11:51 Divize E

Jako den a noc skončil letošní, divizní ročník fotbalistům Dolního Benešova. Na podzim absolutní „divizní štika“ v jarní části na své výkony nenavázala, jarní „tragický“ zisk pouhých 10 bodů je nepochopitelný!!! Ani dnešní poslední utkání jara nebylo výjimkou! Benešovští na podzim vyhráli v Rýmařově 0:4 a hosté přímo prahli po odvetě! 


Reportáž

FOTO: Parádní fotbalový zážitek skončil bramboračkou

29.05.2017 07:35 Divize E

Souboj dvou předních celků letošního divizního ročníku nabídnul parádní fotbalové představení! Hosté přijeli s vizitkou jednoho z nejúspěšnějších celku jarní části divize a neskrývali touhu po dalším bodovém zisku. Jaro domácích je proti tomu docela rozpačité, ale ve fotbale člověk nikdy neví! A taky že jo! 


Reportáž

Boj o špici pro Rýmařov

22.05.2017 18:42 Divize E

Michalčák svou trefou jen snížil domácí náskok. Jak viděl utkání trenér Milan Furik?


Reportáž

Sady doma za tři

22.05.2017 18:36 Divize E

 

„V prvním poločase musím hráče pochválit za výborný výkon, hráli s nasazením, kombinačně a vytvářeli jsme si šance. Tu největší Šuba, který šel sám na brankáře, ale ten mu šanci chytil. Do dalších se dostal Schlimbach. Soupeř si v prvním poločase toho moc nevytvořil. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, nám se podařilo dát krásný gól Schlimbachem po vyraženém míči hostujícího brankáře. Hranice po této brance zjednodušili hru, nakopávali míče do naší šestnáctky a vytvořili si jednu vyloženou šanci, kdy nás podržel brankář Kalina a několik standardních situací. Závěrečný tlak jsme přestáli a myslím, že zaslouženě jsme získali důležité tři body k záchraně“: ohodnotil utkání trenér Nových Sadů Karel Trnečka.


Reportáž

Ani skvělý Šumperk nezastavil rozjetý Nový Jičín

22.05.2017 18:23 Divize E

„Očekávali jsme těžké utkání, protože jsme věděli, že Šumperk hraje na jaře ve velké formě. Pomohl nám vstup do utkání, kdy jsme se ve 4. minutě dostali do vedení. Šumperk hrál velmi aktivně, byli hodně běhaví a vytvořili si dobré šance, ale naštěstí nás podržel Tichoš (brankář Tichánek). Druhý poločas jsme už Šumperk přehráli a důležitý byl gól na 2:0, který nás uklidnil. Sice se podařilo hostům ještě snížit, ale naštěstí jsme ke konci utkání přidali třetí branku a zaslouženě jsme vyhráli. Musím ale uznat, že Šumperk hrál velice dobře a byl to pro nás na jaře zatím nejtěžší soupeř. O to více si ceníme tří bodů, které jsme získali“: řekl po utkání domácí útočník a střelec dvou branek Radovan Lokša.


Reportáž

FOTO: Podcenit soupeře se nevyplácí!

22.05.2017 18:11 Divize E

Předzápasová matematika byla jasná. Domácí, bojující o zachování divizní příslušnosti hrají v tomto týdnu tři zápasy na vlastním hřišti a všichni fotbaloví „experti“ měli jasno. Jarní, tragický Dolní Benešov měl být prvním soustem a odrazovým můstkem za devítibodovým ziskem! Prognózy a předzápasové úvahy však jsou jedno, realita však bývá diametrálně jiná!!! Hosté si v pozměněné sestavě od první minuty vzpomněli na „báječný“ podzim. Nasazení, pohledná, kombinační hra v plném tempu domácí neuvěřitelně zaskočila. 


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 25.kolo Divize E, 2016-2017

 Divize E
15.05.2017 13:22
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 25. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Havířov udolal Kozlovice

15.05.2017 10:56 Divize E

Havířov se doma trápil, ale tři body nakonec vybojoval. Valašské Meziříčí tedy ještě definitivně postup do MSFL slavit nemůže, i když jiný scénář by se už rovnal zázraku.


Reportáž

Jeseník rozdrtil Petrovice

15.05.2017 10:22 Divize E

Jednou už to pro domácí přijít muselo. Dobrá jesenická forma posledních týdnů se naplno projevila v domácím utkání s Petrovicemi, které odjely zostuzeny pětigólovým debaklem. Po šumperské exhibici (6:1) jesenické druhé nejvyšší divizní vítězství a navíc první zápas bez obdržené žluté karty. Ale hlavně vynikající výkon celého mužstva podpořený tentokrát chladnokrevným proměňováním gólových šancí. 


Reportáž

Jičín je k nezastavení

15.05.2017 09:32 Divize E

Věděli jsme, že utkání bude náročné, Opava B má mladý, běhavý tým, který řídí o něco málo starší - Mety :-), ale klobouk dolů, jak spoluhráčům rozdával míče a neustále chtěl hrát. My jsme věřili, že navážeme na výkony z předchozích utkání. I když jsme byli trošku unavení jak z náročného anglického týdne, tak z počasí, kdy během utkání bylo opravdu velké horko. Ale zvládli jsme to, hráli jsme ze zabezpečené obrany a vytvořili jsme si spoustu šancí a myslím si, že jsme zaslouženě vyhráli. Samozřejmě jsme mohli dát i více gólů, ale buďme rádi i za ty dva, které pro nás znamenali tři body, za které jsme moc rádi.


Celkový počet článků: 360