Redaktor: Jiří Zubek


Reportáž

Jeseník ve druhém poločase o tři body přišel

24.04.2017 08:54 Divize E

Po dvou porážkách, v nichž hosté inkasovali dohromady deset gólů, už všichni cítili, že situace s Jeseníkem a jeho ambicemi na záchranu začíná být vážná. Trenéři Ševčík se Zbýňovcem se snažili nabudit mužstvo a vyhecovat ho k větší bojovnosti, která v Kozlovicích měla být rozhodujícím faktorem. A první poločas skutečně předváděl jesenický tým zdravou naštvanost, zarputilý bojovný fotbal s velkým nasazením a soustavným napadáním soupeře. 


Reportáž

Šumperk potřebné tři body nemá

24.04.2017 08:38 Divize E

Šumperk nutně potřeboval získat tři body potřebné k záchraně v soutěži. Pro něj bohužel bod získaný v domácím prostředí je málo. 


Reportáž

Zasloužené vítězství, vůle, touhy a bojovnosti

23.04.2017 16:45 Divize E

Jedno z klíčových utkání letošního divizního ročníku skupiny „E“ se odehrálo v souboji druhého a třetího celku tabulky. Hosté stíhající lídra z Valašského Meziříčí se netajili s úmyslem po zisku dalších tří bodů. Utkání naplnilo očekávání beze zbytku. Až na úplný závěr, ten nemá s fotbalem nic společného.


Reportáž

Až Štybar dokázal zastavit rozjetý Jičín

23.04.2017 16:14 Divize E

„Do zápasu jsme šli s tím, že chceme hrát fotbal, kterým jsme se na jaře doposud prezentovali. To se nám, ale včera nepovedlo. Vstup do utkání byl z naší strany povedený a v patnácté minutě jsme se dostali do vedení. Od té doby jsme úplně přestali hrát. Scházel nám pohyb, nekombinovali jsme, mnoho nepřesností a nehráli jsme vůbec aktivně. Pustá Polom hrála dobře a remíza je podle mě spravedlivá. Samozřejmě jsme chtěli vyhrát, ale včera nám to prostě nešlo, i takový zápas někdy přijde. Buďme alespoň rádi, že jsme neprohráli.“: zhodnotil utkání útočník FK Nový Jičín Radovan Lokša.


Reportáž

Lídr veze z Přerova jen bod

23.04.2017 16:03 Divize E

„První poločas byl z naší strany velmi špatný, bez pohybu a důrazu. A tak šli domácí, po krásné střele, do vedení. My jsme měli dvě velké šance, ale nedokázali jsme z nich vytěžit srovnávací branku. Pomohlo nám dvojí střídání a druhý poločas už byl mnohem lepší a po zásluze jsme vyrovnali. Poté jsme měli ještě dvě velké šance, ale opět jsme selhali v koncovce a to nás stálo ztrátu dvou bodů.“: prohlásil po utkání lodivod Valašského Meziříčí Michal Kovář.


Reportáž

Petrovice jedou ze Sadů s prázdnou

23.04.2017 15:53 Divize E

„V prvním poločase jsme si vytvořili tři velmi dobré šance a spoustu standardních situací, ze kterých jsme vytěžili pouze vedoucí gól Režným.1:0. Soupeř měl jednu velkou příležitost, kterou nevyužil. Ve druhém poločase jsme zvýšili Slimbachem na 2:0. Ale místo toho, abychom se uklidnili, nechali jsme hrát soupeře, který převzal iniciativu. Díky tomu dal kontaktní gól na 2-1 a  posledních dvacet minut utkání byl lepší jako my. Vytvořil si dvě vyložené šance. V té první nás zachránil brankář Kalina a ve druhé šanci soupeř netrefil ve vyložené šanci branku. Takže jsme nakonec rádi za udržení těsného vítězství.“: řekl po utkání trenér Nových Sadů Karel Trnečka.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 22.kolo Divize E, 2016-2017

21.04.2017 19:01

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

Frýdlant nevydoloval ani bod

18.04.2017 10:33 Divize E

Frýdlantští fotbalisté chtěli navázat na své předchozí dvě výhry a do Pusté Polomi jeli s cílem bodovat. Podpořit je jela i početná skupina 40 fanoušků, kteří jako obvykle vytvořili hráčům Frýdlantu domácí prostředí. Ale jakoby střelecký prach tentokrát zvlhl a 1. BFK se vystřílel v domácím zápase proti Jeseníku (6:1). 


Reportáž

Šupák loupil na Valašsku

17.04.2017 19:52 Divize E

Fotbalisté Valašského Meziříčí v boji za postupem musí doma jednoznačně vítězit, protože na postupovou příčku nejsou samy. V souběžně hraném utkání, totiž porazil Havířov doma Šumperk. 


Reportáž

Havířov to zvládl za patnáct minut

17.04.2017 11:20 Divize E

V předchozích domácích zápasech nezvládli havířovští hráči dobře začátky, teď to bylo naopak, a  o výhru se museli obávat až do poslední minuty. Indiáni nastoupili, po vítězství v Opavě, sebevědomě a soupeře bojujícího o záchranu od první chvíle přitlačili. Avšak Šumperk se náskoku nezalekl a byl domácím minimálně rovnocenným soupeřem. 


Reportáž

Góly nepadly, brankáři byli proti

16.04.2017 10:16 Divize E

Fotbalisté domácích uzavírají divizní tabulku, ale v žádném případě se s touto pozicí nesmiřují. V domácím prostředí jsou bojovným a houževnatým soupeřem pro každého favorita. A to je ctí! Ani nyní nehodili flintu do žita a diváci tak měli možnost sledovat dramatické utkání až do posledního hvizdu.

 

 


Reportáž

Nový Jičín opět řádil, tentokrát to odnesl Jeseník

16.04.2017 09:55 Divize E

Domácí Jeseník narazil na vlastní limity, které už nejde překročit. Zatímco po Frýdlantu se hráči zlobili nad chybami, jimiž soupeři nabídli vysoké vítězství, nálada po domácím duelu s Novým Jičínem se nesla v duchu smíření s porážkou, která byla nevyhnutelná. Nový Jičín předvedl fotbal, jaký diváci v Jeseníku už dlouho neviděli. Přímočaré rychlé akce, individuální technika hráčů, souhra a v neposlední řadě velké tempo a nasazení dělaly domácímu týmu velké problémy. Hostující tým byl lepší v každém ohledu a zaslouženě si odvezl tři body.

 


Reportáž

Vstup Opavy do zápasy rozhodl

16.04.2017 09:52 Divize E

„ V prvních 20 min. měli opavští převahu, kterou vyjádřili dvěmi brankami, do konce poločasu jsme se zlepšili a vytvořili si dvě šance, které jsme bohužel neproměnili. Ve druhém poločase jsme chtěli vstřelit kontaktní gól, což se nám nepodařilo a  domácí si  už dvougólový náskok pohlídali a zaslouženě zvítězili. Pokud nedáme venku branku, tak těžko můžeme pomýšlet na bodový zisk. Druhý poločas byl vyrovnaný bez nějakých velkých šancí “: řekl po utkání hostující lodivod Karel Trnečka.


Reportáž

Kozlovice v závěru ukradly tři body

16.04.2017 09:50 Divize E

"Bylo to vyrovnané utkání, zhruba od dvacáté minuty jsme měli větší územní převahu, ale soupeř hrozil z protiútoků. Nakonec vše nasvědčovalo dělbě bodů, jenže v osmaosmdesáté minutě po ztrátě míče na polovině hřiště, dokázali hosté vstřelit vítěznou branku...": řekl po utkání trenér domácích Rostislav Sobek.


Reportáž

Petrovice i v deseti zachránily bod

16.04.2017 09:46 Divize E

Zápas, v kterém byli domácí hráči v jasné pozici favorita. Už umístění obou mužstev v tabulce tomu dávalo za pravdu. Leč jak už jsme se mnohokrát v DIVIZI E přesvědčili, tato soutěž nemá favorita snad v žádném zápase. 


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 20.kolo Divize E, 2016-2017

 Divize E
11.04.2017 09:52
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 20. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Celkový počet článků: 316