Redaktor: Jiří Zubek


Rozhovor

Josef Opatřil z Nového Jičína si zahrál i v Brazílii

 Divize E
24.03.2017 12:08

Hráčem 17. kola DIVIZE  se stal Josef Opatril záložník FK Nový Jičín. Co všechno o sobě prozradil se dočtete v tomto článku. 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 18.kolo Divize E, 2016-2017

23.03.2017 21:28

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

Střelecká nemohoucnost Frýdlantu zajistila domácím tři body

20.03.2017 12:07 Divize E

Hledá se střelec, zn: spěchá! Podobný inzerát by mohli zveřejnit fotbalisté 1. BFK Frýdlant. Gól dali naposledy na podzim v Kozlovicích u Přerova a již téměř 200 minut čekají na trefu do černého. Přes zimu řešilo vedení klubu, jak posílit ofenzívu. Angažovalo dva útočníky. Huvar, který má zkušenosti i z druhé ligy, se zatím neprosadil a Fromelius si vykloubil rameno a je ve stavu zraněných. Vše ale není jen o útočnících, pomoci musí i záloha a v moderním fotbale i obrana. 


Reportáž

Nový Jičín konečně přesvědčil o svých kvalitách

20.03.2017 10:15 Divize E

"Do utkání vstoupili lépe domácí, první čtvrthodinu nás zatlačili do našeho pokutového území a hrozili nebezpečnými centry, naštěstí jsme to ustáli. Z naší strany byl začátek zbytečně nervózní a dělali jsme spoustu chyb. Zhruba od 20. minuty jsme začali už lépe kombinovat a to vyústilo v první branku Krči, který se trefil po pěkné přihrávce Pepi Opatřila. Druhý poločas už jsme hráli svoji hru a přidali další branky a to jich mohlo být i více, ale buďme rádi za důležité 3 body, které věřím, že nás nastartují do dalších zápasů. " řekl po utkání útočník FK Nový Jičín Radovan Lokša. 

 


Reportáž

Havířov si z Polomy veze všechny body

20.03.2017 10:11 Divize E

Havířov bral všechny body v Polomy a začíná tvrdě tlačit minimálně na druhé místo v tabulce. Poněvadž Benešov ve Valmezu nebodoval, Havířov se na něj dotáhl už na pohé dva body. A trenér Matušovič to moc dobře ví. „Teď nás čekají dvě domácí utkání, která jsou pro nás velmi důležitá a možná i rozhodující v celé sezoně. Vím, že teď hrajeme o hodně, a proto věřím, že nás přijdou podpořit i havířovští diváci v co největším počtu. My jejich podporu potřebujeme a spolu můžeme cíl splnit,“ dodal Matušovič. 


Reportáž

Jeseník doma nezaváhal

20.03.2017 05:08 Divize E

Jarní sezona začala a do Jeseníku přijela opavská rezerva. Velmi respektovaný soupeř, který na podzim, snad jako jediný, si s Jeseníkem během utkání dělal doslova co chtěl a remíza 1:1 z Opavy byla považována za malý zázrak. Jenže každý zápas je jiný, což odveta beze zbytku potvrdila


Reportáž

Ve šlágru kola se radovali domácí

20.03.2017 04:43 Divize E

Hned úvodní jarní kolo divize „E“ nabídlo souboj aktuálně prvních dvou mužstev tabulky. Domácí se netají touhou postupu do MSFL. Na trávníku se objevily všechny jarní posily. Hostům naopak chyběli dva úspěšní střelci podzimu Adamík a Býma.

 

„Valaši“ se tak ve velmi korektně hraném utkání radovali  po konečném hvizdu z plného bodového zisku a svému pronásledovateli odskočili v tabulce na pět bodů.      


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 17.kolo Divize E, 2016-2017

17.03.2017 09:47

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Článek

FK Nový Jičín hodnotí podzim

01.01.2017 17:35

Tým FK Nový Jičín, který měl být v podzimní části postrachem soupeřů ukončil tuto část soutěže na 14. místě a to určitě nečekal ani ten největší pesimista. Jen čtyři vítězství a tři remízy je pro tento klub velmi málo.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Podzimní.kolo Divize E, 2016-2017

 Divize E
30.11.2016 21:15
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Podzimní. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Rozhovor

Muž 16. kola Divize E – Bohuslav Moc chce do MSFL

 Divize E
21.11.2016 11:30

Mužem 16. kola se stal podle hlasování hráč mužstva FC Dolní Benešov. Podívejme se v tomto medailónku blíže na tohoto malého – velkého muže. Věk: 23. Výška, váha: 170 cm, 65 kg. Stav: svobodný. Post: záložník. Oblíbený klub: Chelsea a ten, za který hraju. Oblíbené jídlo: Maminčina kuchyně. Oblíbené pití: Cola, aloe vera, napalm. Čím jezdím: Škoda Fabia. Oblíbené auto: Ferrari, Mercedez-Benz. Záliby: sport, cestování, četba.

 

Reportáž

Hranice dostaly v Opavě "pětku"

13.11.2016 19:08 Divize E

Fotbalisté opavského béčka v dalším divizním klání narazili na Hranice. Jestliže v předešlých kolech měli borci ze Slezska problémy se střílením branek, proti hranickému soupeři si pořádně spravili chuť. Šance se tentokrát proměňovaly a Slezané si došli pro jednoznačné vítězství v poměru 5:0.


Reportáž

Lídr v Šumperku uhrál jen bod

13.11.2016 18:52 Divize E

"Dnes nám nesedla malá umělá tráva. Bylo to hodně o nakopávaných balónech. Domácí byli  v prvním poločase  lepší v osobních soubojích a zaslouženě šli do vedení. Druhý poločas jsme dostali červenou kartu, která nám paradoxně pomohla, kdy jsme začali domácí přehrávat a dokázali jsme v 82. minutě vyrovnat a chtěli jsme strhnout vedeni na naší stranu. S bodem jsem nakonec spokojený, ale s hrou určitě ne": řekl po utkání trenér Valašského Meziříčí Michal Kovář.


Reportáž

Kozlovice překvapily Nové Sady

12.11.2016 17:11 Divize E

 „V prvním poločase jsem byli určitě aktivnější jako hostující mužstvo, vytvořili jsme si několik rohů, ze kterých jsme mohli skórovat, ale soupeř z odraženého rohu, kdy se míč dostal do šestnáctky písknul rozhodčí z Přerova nepochopitelně penaltu, za údajný faul Režného, ze které šli hosté Kaďorkem do vedení 1-0. Takových situací ze strany hostů v našem pokutovém území hlavně ve druhém poločase bylo několik, ale to rozhodčí neviděl. V prvním poločase měl vyloženou šanci Slimbach, ale nedal. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně, soupeře jsme zatlačili, ale hosté z ojedinělého útoku po centru z pravé strany zvýšili Kyselákem hlavičkou na 2-0. Shodou okolností jsou to dva hráči, které mám ve výběru na mistrovství Evropy amatérů příští rok. Po druhé brance jsme soupeře prakticky nepustili na naši polovinu, vytvořili si spoustu standardních situací, měli dvě stoprocentní šance Slimbachem, ale podařilo se nám jen snížit Navrátilem na 1-2. V utkání jsme bohužel neměli sportovní štěstí, ale takový je fotbal. Hráče ale musím pochválit, kdy po katastrofálním začátku se zvedli a vyhráli pět zápasů v řadě a posunuli jsme se ke středu tabulky“: řekl po utkání domácí trenér Karel Trnečka.


Celkový počet článků: 267