9.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

Opatov věže výhru z Rapotice B

10

V zápase dvou sousedů v tabulce nevybojovaly Rapotice B proti Opatov ani jeden bod po porážce 2:4

V první půli branka nepadla

Rapotice B doma přivítaly Opatov, který v minulém kole přišel o výhru na svém hřišti, když tři minuty před koncem dokázaly vyrovnat na 3:3 hostující Šebkovice B. Rapotice B naopak smolně nestačily na favorizované Čáslavice gólem ze závěru zápasu. Za příjemného podzimního počasí se hrál ze začátku

Přestřelky zvládli lépe hosté

Začátek druhého poločasu však vyšel hostům dokonale. Ve 48. minutě se prosadil Filip Šinkovský, který poslal hosty do vedení 0:1. Hned minutu nato přidal druhý zářez Silvestr Wassebauer - 0:2. To domácí zlomilo a to pomohlo hostujícím Filip Šinkovskému ke zkompletňování hattricku v 66. a 70. minutě zápasu - 0:4. Domácí ale nic nezabalili a ještě zdramatizovali závěr, když se nejprve v 78. minutě trefil David Man a v 83. minutě uzavřel skóre na 2:4. Radim Strašák.

FK Opatov
Hanzal Lukáš, bývalý hráč: Po poklidné první půli jsme se po pauze rozstříleli a zaslouženě zvítězili.

FC Rapotice B
A. Krčma [-] - V. Němec [-] (43. T. Laš [-] ) , D. Man [-] , M. Adam [-] , R. Strašák [-] , M. Matoušek [-] , P. Jílek [-] , J. Dvořáček [-] , M. Matoušek [-] , J. Karmazín [-] (26. T. Pavlíček [-] ) , A. Chatrný [-]

FK Opatov
R. Kšír [-] - F. Šinkovský [-] (71. L. Zbožínek [-] ) , M. Šaroun [-] , S. Wasserbauer [-] , R. Pokorný [-] (71. M. Řezáč [-] ) , R. Novotný [-] , D. Čučelin [-] (64. J. Doležal [-] ) , A. Švaříček [-] , M. Malík [-] , M. Kšír [-] , J. Tekal [-]

ŽK: 39. R. Strašák , 69. D. Man - 60. F. Šinkovský , 85. R. Novotný .
Hráči zápasu: F. Šinkovský .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: ŠABACKÁ Lucie - LAŠ Milan (N), FORTELNÝ Jaromír (N).