2.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

6. L. Hadraba (p.) , 25. L. Ludvík (vl.) , 36. L. Hadraba , 41. O. Tůma , 55. O. Tůma , 77. D. Fiala (vl.) - 48. M. Salák , 72. J. Králík , 83. M. Salák , 84. M. Furiš
4

Nečekaně snadno a divoce zvítězil Pyšel na svém hřišti nad Rouchovany

Domácí v první půli nadělovali

Po dlouhé covidové pauze se opět rozjel fotbalový podzim a domácí Pyšel začal sezónu perfektně. V prvním utkání domácí přivítali Rouchovany, které loni bojovali o postup do vyšší soutěže. Ihned po úvodním hvizdu ale pohrozili hosté. Po prave straně utekl rychlík Pachr a střelou na první tyč prověřil Širokého. Na druhé straně pak utekl domací Tůma, který byl ve vápně sestřelen a byl z toho pokutový kop. Ten z přehledem proměnil Hadraba -1:0. V prvním se ještě po druhé trefil Hadraba a branku přidal Ondřej Tůma a domaci šli do kabin s poměrně čistou hlavou.

Divokou druhou půli domácí uhájili

Druhý poločas domácí lehce upustili od tlaku a výkonu prvni půle a dostali zbytečně laciné branky, které zdramatizovali utkání.  Dvakrát se trefil hostující  Salák.  Domácí v 79. minute prisli o brankáře, který vyfasoval červenou kartu za ruku mimo velké vápno a hosté toho využili ke snížení skóre. Za domácí pak navýšil ještě skóre  Ondřej Tůma kdy už to vypadlo na pěkný debakl pro Rouchovany, nicméně hosté toto nevzdali a Furiš s Králíkem upravili skóre na konečných 6:4. Pyšel tak vybojoval velmi důležité tři body s aspirantem na postup Rouchovany.

TJ Sokol Pyšel
Tůma Ondřej, hráč: Oba týmy si tak na úvod nové sezóny zastříleli a budem doufat, že letos se sezóna dohraje celá.

M. Široký [-] - D. Kupský [-] , L. Šandera [-] , L. Hadraba [-] , L. Pištora [-] (70. J. Hejátko [-] ) , M. Bednář [-] , F. Dvořák [-] (78. J. Nestr [-] ) , O. Tůma [-] , L. Tůma [-] , D. Šubert [-] , D. Šabacký [-]