13.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2021-2022

--

Stará Belá rozstřílela Slovan

19

Stará Bělá dala desítku Slovanu.

Vraždění neviňátek začalo už v první minutě, když krásně kopnutou standardní situaci Petrika uklidil Pytlík zkušeně do brány - 1:0. Druhá branka padla ve 12. minutě, když si odražený míč našel Vidiševský a z volejte trefil přesně k tyči hostující branky - 2:0. Třetí branka padla po půlhodině hry, když Vidiševský narýsoval krásnou kolmici pro Kožíka, který byl nekompromisní - 3:0. O tři minuty později byl v roli nahrávače opět Vidiševský, který nahrál Dzižovi, který zahrál brankáři na housle - 4:0. Pátá branka padla z penalty po faulu na Kožíka. Úspěšným exekutorem se stal starobělský Jaap Stam (Pytlík), který poslal míč pod břevno - 5:0. Po přestávce se v roli nahrávajícího ocitl znovu Petrík který tzv. rohlíčkem našel Vidiševského, který doklepl míč do brány - 6:0. V 54. minutě si Vidiševský míč převzal na hranici vápna a vymetl gólmanovi Slovanu všechny pavouky z brány - 7:0. Za deset minut se po krásné kombinaci ocitl před bránou Lyčka a ten míč posunul do prázdné brány, kde stál Kožík, který neměl problém dostat balon do kasy - 8:0. V 67. minutě střídající Jurásek vystřelil zhruba z 25 metrů a vymetl tu stejnou šibenici jako pár minut před ním Vidiševský - 9:0. Desátou branku pak přidal po faulu na Andrease Akrtidise sám postižený - 10:0. Čestný úspěch hostů padl dvě minuty před koncem, když chybu v domácí rozehrávce vystihl Kaventa a střelou asi z 20 metrů poslal do brány - 10:1.

FK Stará Bělá
Marek Lišaník (trenér): Jsem trašně rád, jak jsme k tomu dnes přistoupili, od začátku jsme si šli pro vítězství a zaslouženě jsme vyhráli tímto rozdílem. Díky tomu se dnes do hry dostali i hráči, kteří nehrají tak často a mohli jsme třeba vidět debut Ivoše Cimmera kterému je teprve 16 let.

TJ Slovan Ostrava
Jaromír Krystek (vedoucí): Dneska není co hodnotit. Můžeme pouze poblahopřát soupeři k výhře.

T. Preisner [-] - O. Malík [-] (46. J. Jurásek [-] ) , T. Brezovský [-] (54. I. Cimmer [-] ) , J. Dziža [-] , M. Petrík [-] (54. A. Akritidis [-] ) , D. Kožík [-] , J. Vidiševský [-] (75. M. Kulaviak [-] ) , A. Lyčka [-] , A. Akritidis [-] , D. Šebesta [-] , O. Pytlík [-] (54. N. Sýkora [-] )

F. Sleczka [-] - L. Ciesarik [-] (54. D. Blinka [-] ) , P. Staněk [-] , J. Trebatický [-] , L. Tydlačka [-] (60. A. Šindler [-] ) , J. Holcman [-] , T. Kaventa [-] , R. Kostka [-] (65. A. Sýkora [-] ) , T. Vráždil [-] , M. Kubinec [-] , L. Bartoš [-]

ŽK: 12. A. Lyčka , 16. T. Brezovský - 79. F. Sleczka .
Počet diváků: 101. Rozhodčí: KYSELÝ Jiří - BARTOŠ Ivan, HYKL Dominik.