8.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2020-2021

Soupeři se rozešli smírně

55. A. Hloušek , 90. A. Hruzík (p.) - 11. M. Pěntka , 84. L. Fojtík
17

Ve Vřesině se body dělily.

V prvním poločase na trávníku kralovaly Ludgeřovice, když se nejprve zastřeloval Pěntka. Hostující forvard mířil do černého v 11. minutě, protože se pěknou rybičkou pověsil do centru Nagyho – 0:1. Potřebnou pojistku poté odmítl Kulig, neboť místo zakončení volil přihrávku do země nikoho. Jedovatý projektil z kopačky Fojtíka pak před pauzou zkrotil gólman Matula. Druhá půle však nabídla úplně jiný obrázek. Vřesina povzbudila 55. minuta, kdy prošel balon nešťastně mezi nohama Němce, a Hlouškova levačka vykouzlila vyrovnání – 1:1. Tým z Ostravy poté mačkal svého soupeře, ale z velké převahy vytěžil pouze břevno orazítkované Pavlem Hruzíkem. Do zápasových statistik tedy promluvily Ludgeřovice. Kulig tentokrát při rychlém kontru pálil a dobře postavený Fojtík úspěšně dorážel – 1:2. V nastaveném čase ovšem zahráli hosté ve vápně rukou a Antonín Hruzík zařídil z penalty remízu 2:2.

FC Vřesina
Petr Dombrovský - trenér Vřesiny: Výsledek je spravedlivý. Hosté byli lepší v prvním poločase, my ve druhém. V prvním poločase šli hosté hned v úvodu do vedení. Ve druhém jsme vyrovnali a nastřelili jsme dokonce břevno. Ludgeřovice šly do vedení opět šest minut před koncem. My jsme vyrovnali z penalty v závěru. Výsledek odpovídá hře, byl to těžký soupeř, bod bereme.

TJ Ludgeřovice
Michal Pěntka, útočník Ludgeřovic: Když dostanete gól v poslední vteřině a navíc z penalty, tak to samozřejmě mrzí. Ze sportovního hlediska ovšem považuji remízu za spravedlivou. Do zápasu jsme výborně vstoupili a v prvním poločase jsme kontrolovali hru. Po obdrženém gólu jsme ovšem přenechali aktivitu soupeři, takže jsme si asi vyhrát nezasloužili.“