4.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2020-2021

--

Jakubčovice deklasovaly Slavkov

17

Jakubčovice vyhrály o deset branek.

Jakubčovice si na vlastním stadionu otevřeli střelnici, když doslova vypráskali z trávníku tragický Slavkov. Hosté předvedli katastrofální vstup do zápasu. V hodně improvizované sestavě totiž již ve 13. minutě prohrávali tříbrankovým rozdílem. Domácí fanoušky nejprve potěšila krásná rána Chalupy do šibenice – 1:0. Poté se nechal snadno obejít Schneider a zkušený Šťastný trestal – 2:0. Další těžký direkt pak Slavkovu uštědřil Vavroš – 3:0. Hosté mohli odpovědět po úspěšné spolupráci Palkoviče s Urbanem, který však rozezvonil pouze tyčku. Ve 20. minutě chybně vyběhl gólman Košárek a Murin rozjel své střelecké galapředstavení – 4:0. Zanedlouho Košárek zariskoval, což mu samozřejmě nevyšlo a Murin upravil skóre na 5:0. Těsně před přestávkou navíc Murin zkompletoval čistý hattrick – 6:0. Hostům nevyšel ani nástup do druhé půle. Po pár vteřinách hry totiž hosté po hrubce Dziadkoviece nepokryli Chalupu a Košárek lovil míč posedmé ze své sítě – 7:0. Čestný zásah Slavkova pak obstaral Hruška po drzém průniku Urbana – 7:1. Domácí ovšem i nadále pálili jako u Verdunu. Postupně se prosadili Murin, Šaran a dvakrát Vavroš, takže kanonáda Jakubčovic se zastavila na číslici jedenáct – 11:1.

TJ Tatran Jakubčovice
David Molnár (trenér): Dnešní zápas jsme rozhodli snad v prvních patnácti minutách a jsem rád že takový výjimečný zápas vyšel na den kdy se slavily na hřišti Obecní hody a byla vysoká návštěva. Výsledek mluví za vše.

TJ Sokol Slavkov
Michal Kovalčík, vedoucí Slavkova: „Do Jakubčovic jsme přijeli hodně oslabení, ale to nás neomlouvá. Během úvodní čtvrthodinky jsme dostali tři branky a bylo prakticky po zápase. Dělali jsme obrovské chyby, když jsme soupeři několik gólů přímo nabídli. Prostě se to tam nás pořád sypalo, takže jsme nakonec odjeli domů s ostudným výsledkem.“

Z. Buček [-] - P. Šťastný [-] (58. R. Šaran [-] ) , L. Chalupa [-] , J. Konrád [-] , K. Molnár [-] , T. Murin [-] (75. V. Náhlík [-] ) , D. Vavroš [-] , D. Molnár [-] , O. Malina [-] , D. Staff [-] (52. J. Petr [-] ) , Z. Sommer [-]

P. Košárek [-] - L. Soška [-] (27. D. Marek [-] ) , D. Cahel [-] , R. Hendrych [-] , R. Urban [-] , D. Gračanin [-] , K. Palkovič [-] , J. Schneider [-] , M. Hruška [-] , J. Král [-] (58. M. Gavenda [-] ) , F. Dziadkoviec [-] (68. M. Frey [-] )

ŽK: 15. D. Cahel , 57. K. Palkovič , 62. M. Hruška , 71. R. Hendrych .
Počet diváků: 220. Rozhodčí: LEVINGER Milan - ŠVEC Marek, BORÁŇ Ondřej.