4.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2020-2021

Junior neubránil bratry Říské a prohrál

20

Junior se proti Oseku neprosadil, ten má po pěti kolech deset bodů

První poločas

Okresní derby skončilo pro hosty výhrou. Byli lepší na míči a měli nebezpečnější útoky. Strakoničtí toto jejich plus eliminovali bojovností. Byl to vyrovnaný souboj a první lepší příležitost měli domácí v 18. min. po rychle rozehraném trestném kopu Němečka po lajně na Noska, který svedl souboj s brankářem Křížkem a povedlo se mu dostat balon před branku a tam obránce stačil před zakončením Mášky dát do rohu.  Ve 28. minutě přišla první šance hostí po špatné přihrávce od branky a nepovedeném odkopu nás potrestal gólem Říský J. - 0 : 1.

Druhý poločas

V 62 min. po Čapkově rohu se dostal k hlavičce Šimek a obránce stačil vyrazit na rohový kop. V 66. min. byla k vidění nádherná Hochova střela z přímého kopu a ještě lépe ji vyrazil Lízal na rohový kop. V době domácího snažení o vyrovnání v 86. minutě přišla další individuální chyba v zadních řadách a zkušení hosté ji potrestali gólem na konečných 0 : 2. Gól dal bratr prvního střelce Říský D.

Za domácí byl vybrán nejlepší hráč Funda František a za hosty Brabec Milan.

AUTOR: JIŘÍ CIBULKA (STR)