12.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

6. J. Kapek , 29. J. Vávra , 43. J. Kapek
21

Kněževes - Velkým favoritem předposledního kola podzimní časti okresního přeboru byla Mšec, která o své výhře rozhodla již do poločasu. Dvakrát se trefil Kapek a jednou také Vávra.

Favorit celé soutěže opět nezaváhal a je stále bez ztráty jediného bodu

Už úvod utkání ukazoval, kdo je favoritem. Mšec byla již od začátku zápasu na balónu a svoji fotbalovost nám úkazal střelec Kapek, ten se uvolnil ve vápně a střelou k tyči poslal svoje barvy do vedení - 0:1. Aktivita Mšece stále neutichala, dlouhý balón Neužila našel Vávru a ten si věděl rady - 0:2. Těsně před koncem prvního poločasu si vzal na starost rozehrávku rohu Vávra, ten našel svého parťáka z útoku Kapka a svým druhým gólem už zvyšoval na 0:3, za tohoto stavu se šlo taky do kabin.

Spousta zahozených šancí Mšece

Po vydařeném a gólovém prvním poločase přišel bezgólový druhý poločas. Mšec byla stále aktivní a její obrana nepouštěla domácí fotbalisty do žádných přiležitostí. Velkou šanci na další gól měl Kapek, tu ale zahodil a nastřelil břevno. Další obrovskou šanci měl Vávra, ten ale překopl prázdnou bránu a svoji obrovskou šanci zahodil. V druhém poločase tedy žádná branka nepadla a Mšec si odváží výhru 0:3.

Na zápase fotil Štefan Ferencz - děkujeme!

TJ Sokol Mšec - Nové Strašecí
Jiří Kapek, útočník: Zápas jsme měli od začátku pod kontrolou, obrana nepouštěla domácí vůbec do ničeho. Po třetím gólu jsme se uspokojili a přestali proměňovat šance. Druhá půle se nám moc nevydařila, ale důležitě jsou 3 body.