Redaktor: Petr Huttr


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Roční.kolo Středočeský | Krajský přebor , 2017-2018

 Středočeský | Krajský přebor
Středočeský 22.06.2018 02:21 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Roční. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Zasloužená výhra Spartaku nad Novým Strašecím


Příbram - Domácí fotbalisté ukázali, že mají kvalitní mužstvo a po celý zápas byli proti Novostrašeckým lepším týmem a zaslouženě vyhráli.


Rozhovor

Chceme v další sezóně postoupit do divize, říká Lukáš Mrázek

 Středočeský | Krajský přebor
Středočeský 19.06.2018 21:11 0

Přinášíme rozhovor s hráčem 29. kola Ondrášovka KP, kterým se na základě Vašeho hlasování stal Lukáš Mrázek z Nového Strašecí. Zápas proti Tuchlovicím se mu povedl na výbornou. Vyhrával souboje obranné i útočné a připravoval šance pro své spoluhráče.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 30.kolo Středočeský | Krajský přebor , 2017-2018

 Středočeský | Krajský přebor
Středočeský 19.06.2018 11:38 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 30. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Loučení Štrupla se semickým dresem mělo příchuť dvou bodů se Lhotou


Semice - Již sestupující domácí přivítali na svém hřišti Lhotu, která by se případnou výhrou dostala před Libiš na čtvrtou pozici. Semice se ale rozloučil se sezonou výborně a Lhotu obraly o dva body. 


Reportáž

Klíčany si v posledním utkání poradily s Hvozdnicí


Klíčany - V poslední zápase sezony se střely týmy, kterým o nic nešlo a to také bylo znát. Hrálo se pěkné utkání, ve kterém Hvozdnici nepomohl ani další skvělý výkon Třešňáka. 


Reportáž

Poříčany odjely z Horek s debaklem, inkasovaly rovnou osmkrát


Horky - Hodně z hluboka si mohli po posledním kole oddychnout v Poříčanech, když po podzimní části měli fotbalisté tohoto týmu na kontě pouhých sedm bodů a i přes vysokou porážku od Horek se v soutěži zachránili, o čemž rozhodly týmy z divizí. 


Reportáž

Sestupující Rejšice porazily Kutnou Horu, která se i přes prohru udržela v soutěži


Rejšice - Poslední a již sestupující Rejšice se rozloučily s krajským přeborem výhrou nad Kutnou Horou, která ještě neměla jistotu definitivní záchrany, ale i přes prohru se povedlo a i díky souhře ostatních výsledků se Kutnohorští v soutěži udrželi.


Reportáž

FOTO: V bojovném utkání uspěly Nespeky proti Slanému


Nespeky - Nováček z Nespek uzavřel premiérovou sezonu v krajském přeboru výhrou nad Slaným a díky této výhře obsadil pěkné sedmé místo. 


Reportáž

Mistr z Poříčí se loučil se sezónou těsnou výhrou nad Libiší


Poříčí - Ani v posledním zápase nenechali fotbalisté Poříčí nad Sázavou nikoho na pochybách, že jim prvenství v krajském přeboru patří právem, když si poradili se čtvrtou Libiší. Oplatili jim podzimní vysokou porážku a vyhráli na jaře čtrnáct z patnácti utkání.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 30.kolo Středočeský | Krajský přebor , 2017-2018

15.06.2018 15:15 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Závěrečné 30. kolo Ondrášovka KP v sezóně 207/2018 tipuje Petr Dobrovolný z TJ Sokol Libiš. 

Reportáž

Horky ve Lhotě dotahovaly, nakonec mají dva body


Lhota - V zápase dvou týmů z horní poloviny se dal očekávat pěkný zápas. Horky začaly zápas s Nádeníčkem pouze na lavičce náhradníků a v zápase dotahovaly a právě střídání se ukázalo jako dobrý tah trenéra Kohouta. A tak se diváci dočkali přídavku v podobě penalt.


Reportáž

V zápase, ve kterém o nic nešlo zvítězila Hvozdnice nad Rejšicemi


Hvozdnice - Domácím v duelu, ve kterém již zachráněná Hvozdnice přivítala sestupující Rejšice, chyběl zraněný Mráz a netradičně na postu útočníka tak nastoupil Novák. Tento tah se ale trenérovi podařil na výbornou. 


Reportáž

Výhru Berouna nad Klíčany režíroval Horel, trefil se hned čtyřikrát


Beroun - Ten, kdo přišel na zápas mezi Berounem a Klíčany o pět minut později, litoval. Od samého úvodu padaly góly, kterých nebylo málo. 


Reportáž

Poříčany porazily Nespeky a připsaly si velmi důležité tři body


Poříčany - Hrají o záchranu, ale proti Nespekům od začátku prohrávali, přesto se fotbalisté Poříčan mohli na konci zápasu radovat z cenné výhry. 


Reportáž

FOTO: Nové Strašecí si opět zastřílelo, tentokrát nasázelo šest branek Tuchlovicím


Nové Strašecí - Utkání s nedalekými Tuchlovicemi začalo kvůli rozlučce Tomáše Rosického o něco dříve než byl původní čas výkopu. Ten, kdo přišel až na druhý poločas, určitě nelitoval a viděl mnoho branek. 


Reportáž

FOTO: O výhře Libiše nad Příbramí rozhodl jediný gól


Libiš - Fotbalisté Libiše stále za jistých okolností mohou pomýšlet na postup zpět do divize a nutně k tomu potřebovali porazit příbramský Spartak. TO se podařilo a naděje žije. 


Celkový počet článků: 344