2.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2019-2020

12. M. Kašík - 21. T. Nekuda (vl.)
21

Papírový favorit hned z úvodu sezóny doma zaváhal s Přibyslaví.

Domácí začali hodně zostra ,ale hosté přijeli se zabezpečenou obranou

Hosté začali se zabezpečenou obranou a vyráželi do nebezpečných brejků. Po standartce přibyslavských se k rychlému brejku dostala Náměšť. Křižný míč od Herese skončil až na druhé straně u Kašíka, který se proti hostujícímu Pazderkovi nemýlil. Ve 12.minutě šli tak domácí do vedení 1-0. Vše se zdálo že papírový favorit bude dirigovat hru, ale ten gól jakoby domácí uspal a hrát začali hosté. Po trestném kopu téměř z poloviny hřiště si ve 21.minutě domácí vstřelili vlastní gól. Hra se vyrovnala a hrál se fotbal ze strany na stranu. Hra byla vyrovnaná.

Ve druhé půli jsme viděli spoustu šancí na obou stranách.

Ve druhé půli se pokračovalo ve velkých šancích na obou stranách. Domácí byli lepším týmem, ale Přibyslav útočila z rychlých brejků. Náměšť následně musela vynuceně střídat a hra se opět srovnala. Když už domácí překonali skvěle hrající obranu hostů, tak za nimi byl výborně chytající Pazderka. V 83. minutě mohl vše rozhodnout Bačkovský, kterého vyslal Sibera mezi beky, ale ten před brankářem domácích těsně minul branku. V závěru se pak nic vážného nestalo a zápas skončil spravedlivou remízou 1-1

FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
Jan Jabůrek (vedoucí): I přes dobrý začátek a rychlou branku se nám utkání příliš nepovedlo a se soupeřem který hrál ze zabezpečené obrany jsme v závěru málem přišli i o bod.

SK Přibyslav
Jaromír Vopršal (kapitán): Chtěli jsme hrát odzadu a počkat si na chybu domácích. Oni nám dali rychlý gól z brejku a my jsme to nechtěli hned vzdát. Rychle jsme srovnali a hra se vyrovnala. Pak měli oba týmy spoustu šancí ale zápas nakonec skončil spravedlivě 1-1

M. Kováč [-] - J. Heres [-] (61. M. Anna [-] ) , P. Čermák [-] , M. Homola [-] , T. Nekuda [-] (87. J. Tržil [-] ) - R. Durajka [-] (73. M. Matoušek [-] ) , J. Klíma [-] (79. V. Rybníček [-] ) , M. Kašík [-] , J. Chlup [-] , J. Rubák [-] - D. Svoboda [-]

L. Pazderka [-] , M. Ondra [-] - M. Votava [-] , J. Prchal [-] , J. Vopršal [-] - J. Bačkovský [-] , J. Sibera [-] , M. Krčál [-] , S. Pochop [-] - P. Škacha [-] , A. Vostál [-] (87. J. Imramovský [-] ) -

ŽK: 75. M. Anna - 29. J. Bačkovský , 59. S. Pochop , 61. L. Pazderka .
Místo: Náměšť nad Oslavou. Počet diváků: 60.