Rozhovory s hráči kola Vysočina | Krajský přebor

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - MICHAL VESELSKÝ

 Vysočina | Krajský přebor
Vysočina 30.10.2016 14:42

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 12. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? No přeci Michal Veselský, který v uplynulém týdnu pomohl svému týmu k vítězství dvěma góly. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

To, že Světlá sestoupila, je velká a neodpustitelná chyba, moc jsem se těšila na Derby s Ledčí, uzavírá sezónu Světlé vedoucí Hana Štrosová

 Vysočina | Krajský přebor
Vysočina 21.06.2016 09:12

Poslední kola fotbalových soutěží bývají specifická v tom, že jakmile je soutěž odehrána, tak se hráči po víkendových rozlučkách rozutečou plnit rodinné nebo pracovní resty a zmizí na dovolené, školení či služební cesty, které kvůli fotbalu nestíhali. Pro sportovní novináře a weby je pak problém je zastihnout kvůli vyjádření či rozhovoru. Příkladem je i závěrečný rozhovor s Hráčem kola. Miroslav Křikava si plní výše zmíněné povinnosti, a tak rozhovor za něj vzala osoba asi nejpovolanější, která celou, nakonec neúspěšnou, sezónu Světlé sledovala z pozice vedoucí - Hanka Štrosová.

Rozhovor

Jsem rád za každou minutu na hřišti a těší mě ,že jsem dal konečně za A-tým gól, říká Radek Ryšavý, zvaný Cukřík

 Vysočina | Krajský přebor
Vysočina 11.06.2016 20:16

Kvůli časovému zaneprázdnění přinášíme rozhovor s Hráčem 25. kola s menším spožděním, za které se dodatečně omlouváme našim čtenářům i Radku Ryšavému, který naší anketu v 25. kole s přehledem vyhrál..

Rozhovor

Jestli tátu nevyhoděj z lavičky, tak se jednou spolu setkáme v Lipníku, říká hráč 24. kola Jaroslav Brabenec

 Vysočina | Krajský přebor
Vysočina 04.06.2016 07:19

Podruhé v této sezóně vyzpovídáme Jaroslava Brabence. Kde bude v příští sezóně, kam půjde na závěr kariéry, co říkal na finále LM? To vše a také něco z kabiny Okříšek se dozvíte v našem rozhovoru..

Rozhovor

Snažím se u fotbalu hodně přemýšlet, podobně jako Marek Matějovský, říká o sobě sparťanský srdcař David Polák

 Vysočina | Krajský přebor
Vysočina 29.05.2016 19:12

Z důvodů pracovní zaneprázdněnosti přinášíme rozhovor s Hráčem 23. kola s malým spožděním. Omlouváme se a doufáme, že vás náš rozhovor s Davidem Polákem, na který jste museli čekat déle, než jste zvyklí, nezklame!

Rozhovor

Jakmile se objeví náš hráč v sestavě kola, tak se sníží pracovní nasazení a zvýší sledovanost fotbalunas.cz, odhaluje tajemství úspěchů hráčů Okříšek brankář a zároveň klubový trenér brankářů Libor Fiala

 Vysočina | Krajský přebor
Vysočina 20.05.2016 10:40

S pomocí našich čtenářů jsme si připravili další interview s Hráčem kola. Sami jsme měli obavy, jak bude pátý rozhovor s hráčem jednoho klubu v řadě atraktivní, ale musím konstatovat, že s vaší pomocí jsme vytvořili s Liborem Fialou jeden z nejzajímavějších rozhovorů, které jsme v naší soutěži udělali a rozhodně se ho vyplatí přečíst!!

Rozhovor

Mistrovství Evropy si užiju u televize s přáteli a nějaké grilovačky při krásném letním počasí, má jasno hokejový rozhodčí v dresu Okříšek Lukáš Rampír

 Vysočina | Krajský přebor
Vysočina 14.05.2016 21:02

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 21. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Bíteš má na to, aby bodový náskok udržela až do konce, říká sportovec každým coulem Petr Dubský

 Vysočina | Krajský přebor
Vysočina 06.05.2016 20:46

Třetí hlasování za sebou ovládli hráči Okříšek, třetí rozhovor s hráči tohoto klubu. Už  víme, co se skrývá za slovem Huhtamaki a dnes se možná dozvíme něco více o Okříškách :) Přečtěte si náš rozhovor s Petrem Dubským!

Rozhovor

Když jsem byl malý, tak jsem doma kopal do čeho šlo, a tak mě máma dala na fotbal, popisuje svoje začátky Hráč 19. kola Ondřej Široký

 Vysočina | Krajský přebor
Vysočina 29.04.2016 06:27

Hráčem 19. kola se stal další hráč Okříšek .Po týdnu se tak vracíme do zákulisí týmu SK Huhtamaki Okříšky. Jak začínal Ondřej Široký, co stojí za fazónou týmu, komu poletí speciální pozdrav..? To vše a možná i to, co se skrývá za názvem Huhtamaki :), se dozvíte v našem pohodovém rozhovoru se záložníkem Okříšek!

Rozhovor

Hattrick se v Krajském přeboru nedává každý den, je si vědom střelec tří branek v minulém kole Vít Bastl

 Vysočina | Krajský přebor
Vysočina 22.04.2016 21:49

Ne každý den zpovídáme autora hattricku. Tentokrát se nám to povedlo při rozhovoru s útočníkem Okříšek Vítem Bastlem! Kde s fotbalem začínal, co je to Huhtamaki a proč jsou Okříšky "jen" páté, když doma uhrály nejvíce bodů? Na to vše jsme se Víta ptali a on nám na skoro vše dokázal odpovědět :)

Rozhovor

Každý zápas si jdeme užít, soutěž bude ještě dlouhá a stát se může cokoliv, říká o honbě za divizí jihlavský rodák Dominik Procházka

 Vysočina | Krajský přebor
Vysočina 15.04.2016 11:01

Hráčem 17. kola KP Vysočiny se stal humpolecký Dominik Procházka a vy si o něm můžete něco přečíst v našem exkluzivním rozhovoru!

Rozhovor

Potěšilo mě, že jsem se stal Hráčem kola ve stejném víkendu jako můj brácha, říká Jiří Pokorný, zvaný Glušča

 Vysočina | Krajský přebor
Vysočina 08.04.2016 20:24

Kdo a proč má ve Velké Bíteši přezdívku po někdější posile Sparty, jaké je rozpoložení Bíteše na jaře a jaké jsou vyhlídky tohoto týmu na případný postup? Na to vše odpoví rozhovor s Hráčem 16. kola KP Vysočiny Jiřím Pokorným!

Rozhovor

Je dobré vědět, že i v amatérských soutěžích se dají vyhrát hodnotné ceny a je o tyto soutěže zájem, říká vítěz ankety Hráč podzimu KP Vysočiny Jiří Pikl

 Vysočina | Krajský přebor
Vysočina 11.03.2016 13:52

Jiří Pikl podával po celý podzim dobré výkony a svůj Humpolec, kterému se výsledkově úvod příliš nepovedl, pomáhal postupně vytáhnout do vyšších pater. 6x se stal hráčem zápasu a několikrát se dostal i do sestavy kola, ale vítězství v této anketě si schoval až do závěrečného hlasování o Hráče podzimu..

Rozhovor

"Táhneme za jeden provaz a jdeme poctivě od zápasu k zápasu": říká o podzimním úspěchu Bíteše budoucí otec Ladislav Střecha

 Vysočina | Krajský přebor
Vysočina 19.11.2015 21:27

Závěrečný rozhovor bude, jak už jste si asi již zvykli, opět v režii Velké Bíteše. Nejlepším hráčem 14. kola se totiž stala ikona Spartaku Ladislav Střecha.

Podzim tak symbolicky uzavřeme s kapitánem nejlepšího týmu podzimu! Pokud si myslíte, že se díky nadvládě bítešských hráčů nedozvíte nic nového, pak se velice mýlíte...

Rozhovor

Krajský přebor je vyrovnaný, každý může porazit každého, říká fanoušek Liverpoolu Luboš Kerber

 Vysočina | Krajský přebor
Vysočina 07.11.2015 20:13

Podruhé si tento podzim budeme povídat se zadákem Velké Bíteše Lubošem Kerbrem. O podzimní části Krajského přeboru, bítešské partě a o mnohém další si přečtěte v našem rozhovoru..

Rozhovor

Radka Valsu druhé vítězství v anketě překvapilo, stejně jako výsledek z Jaroměřic

 Vysočina | Krajský přebor
Vysočina 23.10.2015 07:48

Jak už z našich stránek vítě, vítězem jedenácté letošní ankety o hráče kola se stal bítešský záložník a střelec rozhodujících branek Radek Valsa. Ten si tak po třech kolech zopakoval vítězství a my vám teď přinášíme druhou sérii otázek, které jsme mu položili..

Rozhovor

Fotbalem se pořád bavím, říká devětatřicetiletý kapitán Přibyslavi Martin Strašil

 Vysočina | Krajský přebor
Vysočina 18.10.2015 09:35

O fotbalové pohodě, ambicích klubu, ale i o práci a náplni volného času jsme si tentokrát povídali s nastávajícím dvojnásobným otcem a přibyslavským kapitánem v jedné osobě, zkušeným obráncem Martinem Strašilem .

 

Rozhovor

Student Mendelovy univerzity Luboš Kerber věří, že lídr KP už na podzim neprohraje

 Vysočina | Krajský přebor
Vysočina 09.10.2015 10:04

Velká Bíteš šlape na výbornou, a tak není divu, že další Hráč kola se opět rekrutoval z jejích řad. Náš další rozhovor je s obráncem tamního Spartaku Lubošem Kerbrem. Kde s fotbalem začínal, jak bude relaxovat přes zimu a nebo kdo v týmu si dává kopačky do lednice - to a mnohé další se dozvíte v našem exkluzivním rozhovoru :)

Rozhovor

Radek Valsa je rád, že na úspěchy jeho Bíteše navázala i Slávie v derby pražských S

 Vysočina | Krajský přebor
Vysočina 03.10.2015 18:30

V našem dalším rozhovoru s Hráčem kola se vrátíme do kabiny Velké Bíteše. O spokojenosti, pohodě v týmu a také o osobním životě jsme si povídali s Radkem Valsou.

Celkový počet článků: 29

Tým Z Skóre B
1 TATRAN Ždírec nad Doubravou 14 33:7 35
2 FC Slovan Havlíčkův Brod 14 33:13 33
3 TJ Sapeli Polná 14 26:14 29
4 FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 14 27:14 28
5 TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě 14 23:13 26
Zobrazit celou tabulku

  Hráč Góly
1 Michal Veselský 9
2 Martin Somerauer 8
3 Kamil Štukhejl 7
4 Luboš Dvořák 7
5 Jan Pešek 7
Zobrazit celou tabulku

Rozhovory