3.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2019-2020

--

Chlebičov kradl ve Štěpánkovicích

22

Chlebičov vyhrál o tři branky.

Štěpánkovice i podruhé v nové sezoně vyfasovaly pětku, tentokrát dokonce na vlastním stadionu. Chlebičov dominoval především v první půli, jenže hlavička Majewskiho postrádala přesnost. V 18. minutě si Radek narazil balon s Boháčem a jeho jedovatý projektil se zabrzdil až v síti – 0:1. Radek se přihlásil o slovo rovněž ve 25. minutě, protože po akci Kužela s Matyáškem zvýšil na 0:2. Po průnikovém pasu Kužela navíc Matyášek zužitkoval sólový nájezd a domácí byli zralí na ručník – 0:3. Zmar Štěpánkovic jasně demonstroval Liška, který po nedovoleném zákroku Došly na Smažíka zahodil penaltu. V 58. minutě šli fotbalisté Chlebičova do desíti, když se za protesty nechal vyloučit Matyášek. Početní výhodou poměrně brzy nepohrdl Smažík, který chytrou hlavičkou přehodil zkoprněného gólmana Josefuse – 1:3. Hosté se posadili zpět do sedla po centru Koliga a precizní hlavičce Boháče – 1:4. Vzápětí si mohl Boháče střihnout repete, jenže tentokrát rozezvonil pouze tyčku. Štěpánkovice zapěly svou labutí píseň v 87. minutě, kdy Dzierža smolně tečoval ránu Vybrančíka a balon přeplachtil Josefuse – 2:4. Poslední ránu z milosti domácím uštědřil Kolig, který nikým neatakován pelášil úplně sám na brankáře Lukovicse – 2:5.

TJ Sokol Štěpánkovice
Jaroslav Samson, trenér Štěpánkovic: „Tenhle zápas vypadal podobně jako naše předchozí utkání v Malých Hošticích. Soupeř byl bohužel jednoznačně lepší, takže jsme znovu dostali pět gólů. Rozhodlo se již v prvním poločase, kdy jsme Chlebičovu umožnili vstřelit tři jednoduché branky. Pak jsme navíc znovu neproměnili penaltu. Musím říct, že jsem viděl velký rozdíl v kvalitě obou mužstev.“

SK Viktorie Chlebičov
Jiří Swiech, trenér Chlebičova: „Se třemi body jsem samozřejmě spokojený, ale po přestávce už to z naší strany byla bramboračka. Ze začátku zápasu jsem si myslel, že budou Štěpánkovice kousat, jenže po deseti minutách úplně odpadly. Na hřišti jsme totálně dominovali, když jsme mohli vstřelit mnohem více gólů. Soupeře povzbudilo až naše vyloučení, ale větší starosti jsme neměli.“

M. Lukovics [-] - M. Liška [-] , P. Grygarčík [-] , J. Machala [-] (46. P. Benek [-] ) - M. Grigarčík [-] (72. L. Bielan [-] ) , L. Jurček [-] (46. S. Baránek [-] ) , D. Novák [-] , D. Kožušník [-] (84. L. Vybrančík [-] ) - J. Tomíček [-] , J. Smažík [-] , D. Mosler [-]

C. Josefus [-] - J. Majewski [-] , M. Starý [-] , R. Kolig [-] , M. Došla [-] - J. Radek [-] (46. F. Woch [-] ) , D. Matyášek [-] , L. Kužel [-] , A. Teichmann [-] , D. Moša [-] (66. M. Dzierža [-] ) - T. Boháč [-]

ŽK: 54. M. Došla . ČK: 58. D. Matyášek .
Počet diváků: 164. Rozhodčí: SCHNEIDER Pavel - ŠUJAN Stanislav, SEIPEL Jiří.