9.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2019-2020

78. L. Baron (p.) - 60. D. Horváth
15

Bystřice doma přivítala Čeladnou.

Bezbrankový první poločas

Nedělní zápas devátého kola krajského přeboru nám nabídlo souboj mezi Bystřicí, která v minulém kole padla na hřišti Fulnek a mezi Čeladnou, která porazila Dolní Datyně. Nyní již k samotnému utkání.

Velice opatrný duel dvou týmů ze spodu tabulky. O něco aktivněji do duelu vstoupili hosté a hned v první minutě se dostal do šance Horváth, ale jeho pokus dokázal Kreželok vyrazit na rohový kop. Po úvodní slabší desetiminutovce se přeci jen Bystřice dostávala více do hry a i do šancí. Po dlouhém autu Krezeloka se snažil protlačit míč do branky Marosz, ale nepovedlo se mu to. O pár minut hrozili opět domácí, tentokráte po standartní situaci. Baron si naběhl na povedený centr Martinčíka, ale míč poslal vysoko nad branku. Do podobných míst poslal míč i Kantor, který se zjevil za obranou Čeladné a střelou z voleje nasměroval míč příliš vysoko. Hosté se snažili prosazovat především po své pravé straně díky rychlonohému Horváthovi, ten však v koncovce byl příliš zbrklý. První půle dospěla do svého konce bez branek.

Čeladná šla do vedení, Bystřice vyrovnala z penalty

Druhá půle nabídla ještě méně šancí. Bylo jich jako šafránu. V úvodu zahrozil Liberda, který si postavil míč k přímému kopu a pořádně protáhl brankáře Smolíka. Po hodině hry se již hosté dočkali vedení. Po standartní situaci domácích se dostal do rychlého kontru Horváth, v souboji přistrčil Králíčka, poté postupoval sám na branku a střelou k tyči otevřel skóre zápasu - 0:1. Hráči Bystřice se dlouho nedokázali prosadit do větší šance a tak to z voleje zkusil Buryan. Jeho pokus však Smolík konečky prstů vyrazil na rohový kop. Dvanáct minut před koncem bylo srovnáno. Liberda se na levé straně pustil do souboje mezi třemi obránci soupeře. Ti jej poslali na zem a pískal se pokutový kop, který střelou pod břevno proměnil Baron - 1:1. Do konce duelu se toho již moc nestalo, viděli jsme pouze pár standardních situací, ale do velké šance se ani jeden z celků již nedostal a tak se body dělily. Bystřice si připisuje již svou třetí remízu, Čeladná vůbec první.

V příštím kole čeká Bystřici zápas v Pusté Polomi. Čeladná hraje doma s Kobeřicemi.

Video

Na sestřich utkání se můžete podívat v přiloženém videu. Opět děkujeme panu Ondřeji Kreželokovi.