24.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2023-2024

--

Zasloužená remíza v Heřmanicích

24. E. Opata , 49. F. Šlesár - 20. P. Zagol , 53. P. Zagol
15

V sobotu se v Heřmanicích odehrálo remízové utkání mezi Heřmanicemi a Tatranem Jakubčovice.

Oba celky si z utkání odnesly bod

V sobotu do Heřmanic přijelo mužstvo z Jakubčovic. V prvním poločase jsme mohli vidět po jedné brance na obou stranách. Ve 20. minutě se trefil Pavel Zagol, který přízemní střelou z velkého vápna zamířil přesně k tyči. Ve 24. minutě z dálky překonal tečovanou střelou vyběhlého brankáře Opata a skóre ukazovalo 1:1. V druhé půli bylo na co koukat hlavně v prvních deseti minutách. Ve 49. minutě se pěkně z přímého kopu trefil Šlesár. O 5 minut později vyrovnal svou druhou brankou v zápase Zagol. Heřmanice čeká v dalším kole náročné utkání v Orlové a Jakubčovice doma přivítají Dolní Benešov.

Ve 49. minutě se pěkně z přímého kopu trefil Šlesár. O 5 minut později vyrovnal svou druhou brankou v zápase Zagol.

FC Heřmanice Slezská
trenér Mlčoch: Po dlouhé době jsme bojovali jako mančaft a za to musím kluky pochválit. Remíza je asi zasloužená.

J. Andrejko [-] - J. Hetto [-] , F. Šlesár [-] (90. D. Košťál [-] ) , M. Račanský [-] , S. Mantey [-] , E. Opata [-] , K. Skoupý [-] , J. Velička [-] (77. D. Mlčoch [-] ) , A. Kautský [-] , R. Košťál [-] , M. Šleis [-]