Liviuv hattrick a Chrášťany s bůrem

19. -. Liviu (p.) , 20. P. Kovařík , 30. -. Liviu (p.) , 75. -. Liviu , 75. P. Linc
16

V 17.kole se spolu utkala Sýkořice proti Chrášťanům. Souboj dvou celků z různých míst v tabulce dopadl jasně pro domácí, kteří nastříleli hostům bůra

Penalta a rychlý gól po chybné rozehrávce

Zápas začal vyrovnaně. Na obou stranách se objevili šance, byli to však domácí, kteří se prosadili. V 19' minutě z pokutového kopu    Liviu - 1:0. Pokutový byl odpískán po faulu na domácího hráče v brejku. Ale všechno to začalo špatnou rozehrávkou hostů. Ze špatné rozehrávky přišel i druhý gól a to hned po rozehrávce ze středu kruhu. Velkou chybu dokázal využít Kovařík a zvýšil na 2:0. Hosté se od druhé branky trápili, nedařila se jim kombinace, mezihra, ani nahrávky dopředu. Za to domácím se vedlo vše a když ve 30' minutě sudí Sýkora ukázal znovu na penaltový puntík, nebyli Chrášťany v dobré pozici. K penaltě se opět postavil Liviu a prosadil se do stejného místa jako v předchozím pokutovém kopu - 3:0

Do poločasu se již nic zásadního nestalo a tak se šlo do kabin s příznivým výsledkem pro domácí tým.

Hattrick dokonán

Do druhého poločasu vstoupili celkem aktivně hosté, snažili se zvrátit nepříznivý stav, ale nepodařilo se jim vypracovat si vyloženou šanci. Útočili s hodně hráči vysunutými vpředu. A tak mohli domácí těžit z protiútoků. Z jednoho takového také skórovali. V 75' minutě  Klíč předložil míč ve vápně Liviu a ten dokonal svůj hattrick - 4:0. Znovu v 75' minutě se po chybě v rozehrávce prosadil na konečných 5:0 Linc. Domácí měli do konce utkání ještě pár šancí, ale skvěle hosty podržel brankář.

Slavoj Chrášťany
Kryštof Loula, hráč: Na dnešní zápas musíme zapomenout. Dnes se nedařilo nic. Měli jsme slušný vstup do zápasu, několik pološancí, žádná z nich bohužel neskončila brankou. Naopak domácí využili každou příležitost. Srazila nás spousta individuálních chyb, bohužel jsme chybovali úplně všichni. S tímhle se vyhrávat nedá.

Počet diváků: 30. Rozhodčí: SÝKORA Jonáš - BENEŠ Adam, TÝČE Vladimír.