22.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2018-2019

Krumlov se s Čimelicemi rozešel smírně, oba týmy skórovaly z penalty

45. J. Kabele (p.) - 78. P. Hovorka (p.)
18

Ve 22.kole KP zavítalo mužstvo Čimelic na hřiště Č. Krumlova.

První poločas

Utkání bylo od počátku vyrovnané, přesto Čimeličtí byli častěji u míče a domácím moc nedovolovali. V 8.minutě střílel Mezera, ale jeho slabou střelu domácí brankář chytil. Obě mužstva zahrávala několik standardek, ale bez efektu. Ve 23. minutě střílel Listopad, ale vedle branky. Domácí si prakticky nevytvořili žádnou šanci. Ve 30. minutě byl za faul vyloučen čimelický Michal Viták, a do té doby měli domácí početní převahu. V samotném závěru pak fauloval čimelický hráč ve vápně jednoho z útočníků a nařízený pokutový kop domácí Kabele proměnil a domácí tak vyhráli poločas 1:0.

Druhý poločas

Druhý poločas opět začali lépe hosté, ale domácí se dostali v 52. minutě do velké šance, ale Klivanda svou šanci neproměnil. O několik minut později se dostaly i Čimelice do šance, ale Hovorkův pokus skončil na tyčce domácí branky. V 78.minutě se pak na půlce hřiště dostal k míči Listopad a postupoval na branku domácích. K překvapení všech mu domácí usnadnili postup vpřed a až ve vápně ho museli zastavit faulem a byl rovněž nařízen pokutový kop, který s přehledem Hovorka proměnil a vyrovnal stav na 1:1. Závěr utkání byl v režii domácích, ale vítěznou branku se jim nepodařilo dát a tak utkání skončilo smírně 1:1.

Autor: Josef Ťupa