18.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

--

--

Jakubov opět vítězně

13

Třetí výhru po sobě zaznamenali fotbalisté Jakubova a dotáhli se bodově na Okříšky B

Hosté o gól lepší

Do Šebkovic přijel Jakubov, který vyhrál poslední dva zápasy a opustil dno tím dno tabulky. Šebkovice B prohrály trochu nečekaně vysoko Třebenicím 6:1. Podzimní vzájemný zápas skončil nerozhodným výsledkem 2:2. Domácí do utkání vstoupili dobře a kontrolovali hru. Do vedení se dostali v 10. minutě, kdy Durda se štěstím překonal Klímu.Poté ale postupně vyklidili pole a nechali kombinovat hostí z Jakuba, kteří jejich chybu v rozehrávce využili v 31.minutě povedou střelou Nováka do šibenice bezmocného Pitoura. Obrat hosté dokončili o minutu poté, kdy záváhání obrany po autovém hodu využil úspěšně zakončeným sólem Dvořák

Hosté si výhru pohlídali

Druhou půli a celý zápas rozhodla situace z 50. minuty, kdy domácí obránce nedokázal odkopnout míč a hostující útočník přihrál pod sebe Dvořákovi, který rozvlnil síť šebkovické branky po třetí. Poté už si hosté náskok hlídali a domácí dokázali pouze snížit Hrůzem na konečných 2:3. Jakubov tak zvítězil ve svém třetím zápase po sobě a alespoň o skóre opustil sestupové příčky. Šebkovice B naopak prohrály podruhé za sebou, což je může v boji o postup mrzet

TJ Sokol Šebkovice B
Tržil Pavel, hráč: Pokračovali jsme v nevýrazných jarních výkonech a hosté opět trestali naše zbytečné ztráty míče.

J. Pitour [-] - J. Holčapek [-] , P. Hrůza [-] , S. Zikmund [-] (46. P. Konvalinka [-] ) , P. Durda [-] , J. Fejta [-] , J. Svoboda [-] , Z. Eberl [-] (62. M. Pecka [-] ) , D. Bílek [-] , P. Tržil [-] , R. Svoboda [-]