15.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

Šebkovice B po výhře v Opatově jdou v tabulce před svého soupeře

14

Šebkovice B vstoupily do jarní části nečekanou výhrou že hřiště Opatova

Hosté otočili vývoj první půle

V prvním jarním zápase se utkal Opatov a Šebkovice B, tedy čtvrtý a pátý tým soutěže.  Šebkovice měly svému soupeři co vracet, protože na podzim podlehly na svém hřišti Opatov vysoko 1:5. Za velmi fotbalového příjemného počasí se očekávala atraktivní podívaná. Ty diváci, kteří dorazili na zápas pozdě, přišli o rychlou a nakonec jedinou branku v hostující sítí. O tu se postaral právě v první minutě domácí kanonýr Zdeněk Daniel - 1:0. Hosté se ale z takto rychlé branky nesesypali a v 7. minutě se postaral o vyrovnání Josef Holčapek - 1:1. Takto rychlý sled zápasu předurčoval další střelecké hody. A to i díky další brance ze14. minuty, kterou otočil vývoj zápasu Matěj Uhlíř - 1:2. Ale právě od té doby jakoby střelců zvlhl střelecký prach se s góly zastavila stavidla. Samozřejmě se o to zapřičinili oba gólmani. Domácí se sice snažili srovnat do poločasu skóre, ale hosté si nadějné poločasové vedení již nenechali vzít a mohli odcházet do kabin velmi spokojeni.

Hosté si výhru ještě pojistili

Do druhé půle chtěli domácí udělat zhruba 45 divákům radost z alespoň vyrovnávací branky a zisku nějakého toho bodů. To se ale domácímu týmu vůbec nedařilo a s přibývajícím časem se často vkrádala nervozita na domácí kopačky a vznikalo mnoho okének na vlastní polovině, z čehož v plynulá v 85. minutě penalta, kterou proměnil svou druhou brankou v zápase Josef Holčapek - 1:3. Konec zápasu se již jen dohrával.

FK Opatov
Hanzal Lukáš, bývalí hráč: Přijel k nám velmi kvalitní tým a po dobrém výkonu zaslouženě vyhrál.

FK Opatov
R. Kšír [-] - J. Horáček [-] , A. Švaříček [-] (66. M. Šaroun [-] ) , M. Kravka [-] , P. Jirka [-] (70. F. Šinkovský [-] ) , M. Kšír [-] , M. Čurda [-] , Z. Daniel [-] , M. Ježek [-] , M. Malík [-] , L. Kabelka [-] (77. R. Kabelka [-] )

TJ Sokol Šebkovice B
M. Papoušek [-] - P. Konvalinka [-] , R. Svoboda [-] , D. Kašpárek [-] (77. M. Roupec [-] ) , J. Svoboda [-] (58. P. Hrůza [-] ) , P. Durda [-] (86. E. Pelckmans [-] ) , Z. Eberl [-] , M. Uhlíř [-] (46. D. Bílek [-] ) , P. Tržil [-] , J. Holčapek [-] , J. Fejta [-]

ŽK: 12. P. Jirka , 24. Z. Daniel - 20. J. Svoboda , 60. D. Bílek , 67. R. Svoboda .
Hráči zápasu: J. Holčapek , J. Fejta .
Počet diváků: 45. Rozhodčí: KUDLÍK Radim - FORTELNÝ Jaromír (N), KOŘÍNEK Miroslav (N).