--

V Bruntále řádil Urban

29. J. Urban , 47. J. Urban , 51. J. Urban - 10. T. Wojnar , 79. M. Dawid
16

I když Havířovští v Bruntále, v utkání o šest bodů, hned v úvodu vedli a mohli i skóré navýšit, nakonec jedou domů s prázdnou a domácí, po řádění Urbana, se mohou radovat za posun v tabulce, mezi pět nejlepších týmů soutěže.

První šanci si Indiáni vytvořili po pěti minutách hry, ale domácí gólman dokázal míč vytlačit mimo tyče.

Za dalších pět minut už hosté vedli, když se hlavou prosadil Tomáš Wojnar. 1:0.

Po dalších pěti minutách domácí chybovali v defenzívě a Jan Klejnot běžel sám na brankáře. Jenže tutovku zazdil, když minul branku.

O chvíli později předvedli Bruntálští další hrubku a Jakub Hottek poslal míč do sítě. Radost Indiánům vzal pomezní rozhodčí, který viděl těsný ofsajd.

Když se neujala ani další šance Wojnara, přišel trest v podobě vyrovnání.

Domácím vyšla rychlá akce a Jan Urban vymetl levou šibenici bezmocného gólmana Lukáše Slavíka.1:1.

Vstup do druhé části hostujícím hráčům vůbec nevyšel.

Igbinoba odkopl míč od postranní čáry do středu hřiště, kde se k němu následně dostal Urban, a ten ho další výstavní ránou poslal za záda havířovského gólmana. 2:1.

A to nebylo od hráče Bruntálu vše.

Hostující Slavík zaváhal po dlouhé malé domů, několikrát, při odkopu, až se nakonec míč dostal opět k Urbanovi, který do odkryté klece završil svůj hattrick. 3:1.

Tento moment s Indiány otřásl, ale ti nic nevzdali a do konce zápasu se snažili o korekci.

V 78. minutě,  ale jen snížili po standardní situaci, když se prosadil Marek Dawid. 3:2.

Zdroj: indianihavirov.cz

MFK Havířov
hrající trenér, Miroslav Matušovič: Místo toho abychom vedli 2:0 a dohráli zápas v klidu pod kontrolou do vítězného konce, tak se dokážeme porazit úplně sami a neuvěřitelným způsobem. Góly, které inkasujeme, tak to si ani ve filmu nevymyslí. Víc není potřeba mluvit. Zdroj: indianihavirov.cz