1.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

--

--

Opatov doma nezaváhal

16

Opatov ve svém posledním podzimním zápase dokázal zvítězit nad předposledníma Hrotovicema 2:0

Domácí o jeden gól lepší

Opatov se pokoušel napravit minulé domácí nepovedené utkání a neočekanou porážkou. V nervózním zápase se prosadili první domácí borci, když se v 5. minutě prosadil Adam Švaříček -1:0. To byla nakonec jediná branka první půle.

Domácí přidali ještě jeden gól

Také začátek druhé půle přinesl rychlou branku, kterou opět vstřelili domácí a to v 50. minutě, kdy se střelecky prosadil Petr Jirka -2:0. Domácí si ve zbytek zápasu udržovali vedení a nakonec jej také udrželi a rozloučili se tak s podzimní částí výhrou.

Sokol Hrotovice
Votava Libor: S postavením našeho týmu po podzimní části nemůžeme být vůbec spokojeni. Přes zimu se musíme semknout, aby jsme soutěž zachránili.

FK Opatov
R. Kšír [-] (83. V. Eliáš [-] ) - M. Ježek [-] , L. Kabelka [-] (87. J. Skála [-] ) , P. Jirka [-] (64. M. Kružík [-] ) , M. Čurda [-] , Z. Daniel [-] (78. M. Šaroun [-] ) , M. Malík [-] , A. Švaříček [-] , J. Horáček [-] , M. Kšír [-] (60. D. Čučelin [-] ) , R. Kabelka [-]

J. Křivánek [-] - F. Strohmer [-] - M. Růžička [-] , M. Růžička [-] (56. J. Hlavnička [-] ) , J. Novák [-] , L. Dvořák [-] , P. Hrobař [-] , E. Pokorný [-] , J. Virgl [-] , Z. Kovář [-] (76. T. Novotný [-] ) , T. Hadraba [-]

ŽK: 85. M. Ježek - 47. M. Růžička .
Hráči zápasu: R. Kšír .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: VRZAL Vlastimil - FORTELNÝ Jaromír (N), SPURNÝ Karel (N).