3.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2018-2019

5.0

5.0

32. P. Zhukovskyy - 27. T. Srp , 75. J. Mojdl (p.) , 77. J. Emmer (vl.) , 89. J. Mojdl (p.)
7

Jeden z nejnevydařenějších zápasů za poslední dobu mají za sebou domácí borci. Dynamo ale doplatilo na neproměňování šancí a ve druhém poločase dokonce zařídili hostům tři góly. Komárov tak přišel k výhře jako slepý k houslím.

První poločas měl celkem vyrovnaný průběh, více šancí měli domácí jenže gólově udeřili hosté. Ve 27.minutě po jednom z útoků prostřeluje Romana Zavadila útočník hostí Tomáš SRP - 0:1.

Jenže během pěti minut bylo srovnáno. Kuba KUČERA rozehrál rohový kop a posadil balon přesně na hlavu Pavla ZHUKOVSKYYHO - 1:1.

Konec první půle orámovala stoprocentní šance Davida VALDY, když sám před bránou střílí pouze mimo levou tyč.

Druhá půle - stejný průběh. Dynamo má opět více šancí, ta největší proběhla v 68.minutě. KUČERA opět rozehrál skvěle roh, našel hlavu Jana VORLA ale střela končí jen na pravé tyči. To jakoby hosty nakoplo.

V 75.minutě fauluje ve vápně EMMER a rozhodčí ukazuje na značku pokutového kopu. Ten bez problémů proměňuje Jan MOJDL - 1:2.

Hororovou dvouminutovku završuje Jarda EMMER parádním vlastencem, při pokusu o odhlavičkování centru, posílá balon za bezmocného Zavadila - 1:3.

Minutu před koncem fauluje ve vápně pro změnu ZHUKOVSKYY. Rozhodčí opět píská penaltu a MOJDL opět proměňuje - 1:4.

Utkání tak nevyhrál ten lepší ale zkušenější. Výše skóre je však pro Dynamo krutá a neodpovídá průběhu.

Zdroj: TJ Dynamo Nelahozeves

Počet diváků: 87. Rozhodčí: Glogar Lukáš - BURIAN Michal, DOUBRAVA Jakub.