29.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2017-2018

--

Výhru Berouna nad Klíčany režíroval Horel, trefil se hned čtyřikrát

2. M. Horel , 20. M. Horel (p.) , 26. M. Horel , 67. M. Horel , 74. J. Krůta - 3. T. Buldra , 25. T. Krimlák
11

Beroun - Ten, kdo přišel na zápas mezi Berounem a Klíčany o pět minut později, litoval. Od samého úvodu padaly góly, kterých nebylo málo.

Po vstřelené brance vždy rychlá odpověď

Snový úvod Berouna do zápasu. Na konci celé akce byl střílející Horel a křižnou střelou z rohu vápna překonal Holého poprvé - 1:0. O minutu později bylo ale hned srovnáno, když odražený míč uklidil do sítě Buldra - 1:1. Ve 20. min. měli domácí výhodou v podobě pokutového kopu a kanonýr Horel nezaváhal - 2:1.

Tentokrát vydrželo vedení domácího celku minut pět. Po individuální akci a pěkné střele vyrovnal T. Krimlák - 2:2. Nerozhodný stav ale nevydržel ani minutu. Ve 26. min. udělal chybu hostující Malík, k míči se dostal Horel, zasekl a po zemi uklidil míč do sítě a slavil hattrick - 3:2.

Chybující hosty to stálo body

Ve druhém poločase padaly branky jen do sítě hostí. Klíčany zahrávaly malou domů na brankáře, ale míč směřoval přímo na hráče domácích, Horel si míč zpracoval a přidal svůj čtvrtý gól v zápase - 4:2. V 74. min. přišla pro změnu chyba brankáře Holého, kterému vypadl míč z ruky a do prázdné branky v poklidu zamířil Krůta - 5:2.

TJ Klíčany
Tomáš Jurčík: "Těžce se hraje, když si dáme z pěti gólů čtyři sami po našich chybách. A navíc když v první minutě zase dostaneme gól a musíme opět dotahovat. Sice se povedlo, ale radost trvala pár minut, pak jsme zase prohrávali. Na jaře dostáváme hodně gólů. Zasloužená výhra domácích, ale kdybychom víc chtěli, tak jsme mohli i bodovat."