Počítky rozhodly v prvním poločase

32

Počítky zvládly i druhé domácí jarní utkání a přiblížily se první příčce tabulky.

Domácí třikrát rozvlnili síť hostující Bobrové

Počítky v dalším domácím utkání přivítaly družstvo z Bobrové. Zápas ovlivňoval velice silný vítr a těžký terén. Domácí tým se od první minuty vrhl do útočení a bylo jen otázkou času, kdy se prosadí. Jan Mašek měl první šanci utkání, když z přímého kopu trefil pouze břevno.  Hosté těžili z nakopávaných míčů na své útočníky. První šanci Bobrové měl střelec Svoboda, který pelášil z boku sám na domácího brankáře Šobeje a ten perfektním vyběhnutím znemožnil lepší zakončení. První branku vstřelil Roman Halamka, kdy mu míč perfektní přihrávkou předložil František Toman. Druhá branka padla v 31. minutě. Domácí kapitán Lukáš Sláma zahrával přímý kop z vlastní poloviny a míč zapadl za záda hostujícího brankáře Fleka. Hostující brankář si v tomto zápase vybral ještě jednu slabší chvilku. V 32. minutě ho překvapil i Patrik Ločárek, který přímo z rohového kopu vstřelil svoji první branku v počítském dresu. Kaňkou prvního poločasu je nepříjemné zranění domácího Martina Landsmana, kterého sanitka odvezla na vyšetření do nemocnice. V závěru poločasu měla Bobrová tlak, ale branku nevstřelila.

Hosté nakonec vstřelili také jednu branku

Druhý poločas měl už slabší tempo, domácí si hlídali výsledek a hostující celek se nemohl střelecky prosadit. Počítky vstřelily čtvrtou branku díky Františku Tomanovi. Ten se prosadil po parádní individuální akci Patrika Ločárka. Počítky mohly vstřelit i více branek, ale další šance Tomana, Beneše či Bednáře zůstaly nevyužity. Bobrová korigovala 10 minut před koncem, kdy Hájek i za pomoci větru vstřelil pěknou branku a stanovil tak konečné skóre. Počítky doma vyhrály 4:1.

SK Transformátor Počítky
Rostislav Ptáček: V utkání jsme chtěli uspět, což se nám podařilo. Zápas ovlivnil velice silný vítr, ale k našemu prospěchu. Škoda neproměněných šancí, počet vstřelených branek na našem kontě mohl být výrazně větší.

TJ Sokol Bobrová
Miroslav Roháček: Nehráli jsme zase až tak špatný zápas, ovšem vlastní chyby, zahazování našich šancí, silný vítr a silný soupeř nám nedovolili dosáhnout lepšího výsledku.

D. Šobej [-] - L. Sláma [-] , D. Odehnal [-] , P. Beneš [-] , M. Řeháček [-] - P. Ločárek [-] (86. L. Kachlík [-] ) , F. Toman [-] (77. R. Schneider [-] ) , M. Landsman [-] (41. P. Hájek [-] ) , J. Mašek [-] - O. Zajíček [-] (89. T. Straka [-] ) , R. Halámka [-] (66. D. Bednář [-] )

T. Flek [-] - J. Svoboda [-] , J. Stupka [-] , P. Laštovička [-] (82. J. Trnka [-] ) , V. Křepela [-] , M. Hájek [-] , T. Hrbek [-] , P. Dvořák [-] , D. Roháček [-] , M. Mašek [-] , L. Křepela [-]

Hráči zápasu: F. Toman .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: HROMÁDKA Miroslav - ŠUSTR František (N), KRATOCHVÍL Rostislav (N).