9.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. B, 2017-2018

--

--

Vávrovice nasázely sedmičku

3

Domácí dali v první půli dvě, a ve druhé pět branek. Hosté vyšli střelecky naprázdno.

Vávrovice doma přivítaly poslední tým tabulky z Deštné a od začátku jednoznačně diktovaly tempo hry. Nicméně vávrovičtí hráči hráli spíše na krásu a hlavně bez efektu. Snažili se hrát kombinačně, ale obrana Deštné každý náznak šance v obraně zastavila. Až přišel dlouhý nákop od Tomáše Šenka na hlavu Jakuba Lichovníka, který se ostře srazil s hostujicím golmanem, ale ještě předtím stihl balon hlavou posunout do brány - 1:0. V tomto případě ale nešlo ani tak o gól, jako o to, že nakonec po hrozivě vypadající sražce byli oba hráči v pořádku. Po první brance se hrál stejný fotbal, kdy se Vávrovice snažily dostat k zakončení, ale až na několik centru z toho nic nebylo. Ke konci poločasu se ale domácí přece jen dočkali. Filip Mrusek dostal balon za obranu, udělal kličku golmanovi a pohodlně zakončil - 2:0.

Druhý poločas začali domácí hrát důrazněji a když hosté museli otevřít obranu tak to byl med pro domací fotbalisty. Nejprve dali branku z rohového kopu, kdy překvapivě pro všechny zapadla hlavička Jakuba Lichovníka do sítě - 3:0. Potom pár střelami zahrozili i hosté, ale domácím už se hralo dobře a postupně přidal jeden gól opět Jakub Lichovník a tři Filip Mrusek až se skóre postupně vyšplhalo na konečných 7:0. Vávrovice si tak připsaly do tabulky tři body.

Autor: Jakub Skalík

FK NOVA Vávrovice
M. Matějček [-] - J. Lichovník [-] , D. Škopek [-] , J. Lichovník [-] , P. Váleček [-] , P. Král [-] , T. Šenk [-] , J. Schneider [-] , M. Schoppik [-] (82. M. Líbal [-] ) , J. Schreiber [-] , F. Mrusek [-]

TJ Sokol Deštné
. Vyhlídal [-] - R. Tesař [-] , R. Lhotzký [-] , L. Kachtík [-] - O. Dorociak [-] , J. Kamrád [-] , Z. Pekárek [-] , M. Bedrunka [-] , L. Jakobovský [-] (48. D. Klein [-] ) - M. Maruszák [-] , I. Motyčka [-] -

ŽK: 69. J. Schneider - 71. I. Motyčka .
Počet diváků: 79. Rozhodčí: HRUBÝ Václav - LICHOVNÍK Roman (N), KOCIÁN Filip (N).