2.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. D, 2017-2018

--

Nováček z Hukvald zaskočil Kopřivnici

3. M. Štěpán , 22. J. Ollender (p.) - 9. M. Galus , 44. M. Košárek (vl.) , 63. J. Volný , 84. M. Galus (p.) , 86. P. Gold
0

Po remízovém poločase, daly Hukvaldy tři branky a odvážejí si z města Tatrovek tři body.

Úvod střetnutí patřil domácí Kopřivnici, která se ve 3. minutě ujala vedení, když Milan Štěpán se protáhl kolem hostujících beků a ranou, která se otřela o tyčku, rozvlnil síť - 1:0. Odpověď Hukvald ale byla blesková, když střela Galuse ze šetnáctky zapadla přímo k tyči - 1:1. Kopřivnice šla znovu de ovedení ve 22. minutě, když byl v pokutovém území hostů sražen Hanzelka, a Ollender penaltu s přejledem proměnil - 2:1. Kopřivnice pak hru koktrolovala, ale přišla 44. minuta, když Galus posílá míč před domácí branku, kde si ho sráží nešťastně do vlastní klece Košárek - 2:2.

Zlomový okamžik druhé půle, potažmo celého zápasu přišel v 56. minutě, když byl po druhé žluté kartě vyloučen domácí Okřešík. Hosté přesilovku využili v 63. minutě, když se z rychlého kontru prosadil hlavou Hruška - 2:3. Domácí i v deseti se snažili vyrovnat, a tato snaha je stála hodně fyzických sil, a v závěru ještě Hukvaldy přidaly dva banány. V 84. minutě zahrál v pokutovém území domácích rukou Makový, a pokutový kop poslal do branky Galus - 2:4. V 86. minut přidal do otevřené obrany páteho fíka Gold - 2:5.

FC Kopřivnice
F. Morys [-] - J. Okřesík [-] , M. Košárek [-] , P. Okřesík [-] , T. Makový [-] (87. P. Marek [-] ) , M. Mička [-] - M. Štěpán [-] (29. M. Hradečný [-] ) , J. Ollender [-] - R. Hanzelka [-] (68. F. Kudělka [-] ) , J. Závodný [-] - D. Hruška [-]