2.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2017-2018

--

Polom dostala pětku

0

Pustá Polom se po divizním pádu utápí v těžké krizi. Týmová přestavba se zatím novému trenérovi Součkovi kulantně řečeno nedaří. Omlazené mužstvo posledně vyhořelo v Polance, kde schytalo pětigólovou facku.

Domácí borci se naladili na vítěznou notu ve 13. minutě, když se po rohu probil k odraženému míči Skřehot a dalekonosnou hlavičkou ho vměstnal nechytatelně do víka – 1:0. O necelých pět minut však bylo srovnáno. Centr Černohorského jemně tečoval Frank a brankář Zahradník nestačil zareagovat – 1:1. Bodové naděje hostů ale neměly dlouhého trvání. Za pár vteřin totiž Ševčík obelstil Kudělu a vrátil domácím nejtěsnější vedení – 2:1. Stejný plejer si navíc ve 32. minutě střihl gólové repete, takže poločasový stav zněl 3:1. Polanka pokračovala v krasojízdě i po přestávce, když Gajďok potrestal další hrubou chybu soupeře – 4:1. V 58. minutě přehlédli rozhodčí faul na Vítka a Ševčík završil hattrick – 5:1. Poslední slovo si pak vzali hosté, jenže Černohorský s Vítkem si nenazuli střelecké kopačky.

Sport-Club Pustá Polom
Petr Souček (trenér): Tahle porážka je ještě milosrdná. Bohužel jsme propadli ve všech činnostech. Byli jsme velmi nepřesní a nedůrazní. Polanka těžila z našich naivních chyb. Začátek zápasu byl docela vyrovnaný, jenže potom jsme odpadli.