22.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. D, 2016-2017

--

Jeseník si otevřel střelnici

7. M. Černoch , 16. M. Vavřík , 24. L. Burget , 59. P. Horák (p.) , 62. M. Vavřík , 77. L. Polónyi , 78. M. Vavřík (p.) , 89. P. Horák - 31. A. Fojtík
0

Domácí Jeseník si doma zřídil střelnici, když poslední Kozlovice vyprovodil s osmi brankami.

Zápas mezi Jeseníkem a Kozlovicemi nabídl brankovou kanonádu domácí družiny. Vše se v podstatě rozhodlo už v úvodním dvacetipětiminutovce zápasu. Už v 7. minutě otevíral skóre zápasu bohatého na branky záložník Černoch - 1:0. Na dvoubrankový rozdíl zvyšoval po šestnácti minutách hry Vavřík - 2:0. Třetí branku domácích v prvním poločase vstřelil Burget - 3:0. Hosté korigovali skóre po půlhodině hry, když svůj tretný kop zatočil do brány Fojtík - 3:1. Do přestávkové pauzy se už skóre nezměnilo a domácí šli do kabin o dvě branky napřed.

Po přestávkové pauze se střelecká mašina domácích rozjela na plné obrátky. Po hodině hry se domácí prosadili z pokutového kopu, který proměnil Horák - 4:1. Neuběhly ani tři minuty a svým druhým přesným zásahem v zápase zvyšoval Horák - 5:1. Šestou branku vsítil v 77. minutě domácí kapitán Polónyi - 6:1. O minutu později dostala domácí letka možnost zahrávat svůj druhý pokutový kop v zápase, míč si postavil na značku pokutového kopu tentokrát Vavřík a zkompletoval hattrick - 7:1. Odevzdanému soupeři vstřelil poslední branku zápasu v 89. minutě Horák - 8:1. Hosté mohli odjet z daleko větším nášupem, ale domácím nebyly uznány dva góly a třikrát zachránila Kozlovice branková konstrukce.

TJ Slavoj Jeseník nad Odrou
Libor Macháč (trenér, novojicinsky.denik.cz): Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a naše převaha byla znatelná. Hosté to po čtvrté brance zabalili a byla otázka, jakým výsledkem nakonec utkání skončí. Kaňkou však bylo nezaviněné zranění Martina Černocha, který s rozbitou hlavou navštívil nemocnici v Novém Jičíně a v dohrávce ve Vlčovicích a v sobotu ve Fryčovicích nám nejspíš bude chybět. Čeká nás anglický týden, ve kterém odehrajeme tři utkání a z toho dvě na hřišti soupeřů. Snad se nám podaří z venku dovézt nějaký ten bodík. l

L. Macháč [-] - M. Goláň [-] , T. Rovenský [-] (60. R. Hanzelka [-] ) , P. Horák [-] , M. Vavřík [-] , J. Goláň [-] , L. Burget [-] (84. M. Rovenský [-] ) , P. Urbanovský [-] , M. Černoch [-] (73. P. Goláň [-] ) , L. Polónyi [-] , L. Palička [-]