15.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

Loučky si odvezly čtyřku z Kravař

19. M. Hanus , 34. J. Jaroš , 50. M. Hanus , 87. M. Sabo
0

Kravaře daly v každém poločase dvě branky a na cestu Loučkám přibalily čtyřku.

Kravaře proti Krásným Loučkám nepřipustily překvapení, když klidně mohly triumfovat mnohem vyšším rozdílem. Nedělní duel najel do očekávaných kolejí v 19. minutě. Domácí Jaroš centroval do šestnáctky, kde úřadoval nestárnoucí Hanus – 1:0. Hosté naopak působili odevzdaným dojmem, což ještě podpořila 34. minuta. Tentokrát uviděl Nestroj ve vápně volného Jaroše a ten napodobil svého týmového parťáka, protože vystřihl krásný volej – 2:0.

Favoritovi vyšel i nástup do druhého dějství. Na časomíře zrovna naskočila 50. minuta, když si Emil Peterek vykoledoval faul a Hanus balon při trestňáku perfektně poslal přes zeď – 3:0. V dalších velkých kravařských šancích neuspěli Sabo, Jaroš a Hanus, který tak odmítl ceněný hattrick. Krásné Loučky tedy počtvrté kapitulovaly až tři minuty před finálním hvizdem. Od Lehnerta přiletěl z pravého křídla přesný centr a Sabo s ním naložil přímo báječně – 4:0. O poslední rozruch se následně postaral kravařský Figeczki, jenže pátý zásah domácího výběru nezaznamenal.

Městský FK Kravaře
Karel Štěpán, trenér Kravař: Byl to takový pomalý fotbal pro důchodce. K vítězství nám stačil průměrný výkon. Krásné Loučky vlastně za celý zápas pořádně nevystřelily. My jsme klidně mohli zvítězit ještě vyšším rozdílem, jenže při zakončení jsme vymýšleli blbosti. Vyhráli jsme naprosto zaslouženě.

M. Maňák [-] - V. Klösel [-] , J. Barcal [-] - V. Koneczný [-] (64. P. Nagy [-] ) , M. Pavelek [-] , M. Hanus [-] , K. Nestroj [-] , M. Sabo [-] - E. Peterek [-] (69. M. Czerný [-] ) , T. Seibert [-] (84. M. Figeczki [-] ) , J. Jaroš [-] (75. T. Lehnert [-] )