15.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

--

--

V utkáni se zrodila remíza

0

Vše podstatné se stalo v prvním dějství, když každá družina vstřelila jednu branku. Ve druhém už góly nepadly.

Při Bohuslavicích stáli proti Bolaticím všichni svatí, protože díky vychýlené mušce soupeře ukořistily zlatý bod. Ve 3. minutě však domácí smutnili, protože skákavá střela Šuly z velké dálky zaskočila gólmana Grosse – 0:1. Svěřenci trenéra Baránka stále dominovali, ale se svými šancemi nakládali jako parta zkušených zedníků. Popel na hlavu si sypal především Obrusník, který po asistencích Langera, Sebraly, Kotíka, Šuly anebo Monsbergera zahodil opravdu stoprocentní brankové příležitosti. Hosté toho litovali dvojnásob ve 28. minutě, protože Janoš kroutil roh na přední tyč, kde nepochopitelně uhnul Monsberger a balon se zabrzdil až v síti – 1:1.

Na začátku druhé půle dokonce Bohuslavice toužily po výsledkovém obratu, když brankář Kramář vytěsnil centr Dihela pouze k Petru Štefkovi, který ovšem zblízka pálil pánubohu do oken. V domácím dresu potom na sebe upozornil ještě Daniel Štefek, ale ve výhodné pozici tradičně selhal. Bolatice však i nadále působily nebezpečnějším dojmem. Podařilo se jim ovšem jen rozchytat Grosse, který fantasticky zlikvidoval tutovky Sebraly, Bočka, Gaidy a Obrusníka.

SK Bohuslavice
Marcel Melecký, trenér Bohuslavic: Začátek utkání nám vůbec nevyšel. Dostali jsme hloupý gól, a kdybychom v desáté minutě prohrávali čtyřbrankovým rozdílem, tak by se asi nikdo nemohl divit. Remízu bereme, protože jsme měli poměrně dost štěstí. Výrazně nás podržel gólman Gross, který chytil nejméně pět tutovek.

FK Bolatice
Vít Baránek, hrající trenér Bolatic: Ztratili jsme dva body. Celý zápas se hrálo pouze na jednu branku, když domácí jen občas zahrozili z brejků a nakopávaných míčů. Bohužel jsme si vybrali den blbec. Dokázali jsme totiž zahodit neuvěřitelné množství šancí. Tolik gólových příležitostí jsme si snad nevytvořili za celý podzim.

J. Gross [-] - P. Štefek [-] (72. J. Kocián [-] ) , P. Kocián [-] , J. Štefek [-] , T. Štefek [-] (87. V. Mička [-] ) , R. Heiduk [-] (21. D. Kotzur [-] ) , D. Štefek [-] (90. I. Dominik [-] ) , J. Vitásek [-] (55. M. Strýček [-] ) , R. Dihel [-] , J. Janoš [-] , T. Horsinka [-]