25.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

--

--

Soupeři plichtili

0

Ludgeřovice ztratily své vedení na počátku druhého poločasu a pak se už nic na výsledku nezměnilo.

Sobotní utkání mezi Chlebičovem a Ludgeřovicemi nabídlo dva úplně odlišné poločasy. Během úvodní pětačtyřicetiminutovky vládli na trávníku hosté. Nejprve se vydal kupředu Horák a bomber Pěntka pálil těsně vedle. O chvíli později dokonce Klos zahodil sólový nájezd, když měl místo střely spíše přihrávat úplně volnému Pěntkovi. Domácí se osmělili až při akci Sedláčka s Korbelem, ale obětavý Stepek uhasil doutnající požár. Poté se opřel do balonu Sedláček a ze dvaceti metrů zacloumal břevnem. Ludgeřovice udeřily ve 33. minutě. Po útočném výletu Fojtíka se k míči dostal Pěntka a načechral přesný centr na zadní tyčku, odkud hlavičkující Mudroch vymetl šibenici – 0:1.

Po přestávce už hrozili pouze borci v domácích dresech. Jejich sebevědomí hodně narostlo ve 48. minutě, kdy se šikovně uvolnil ve vápně Korbel a křížnou ranou nedal gólmanovi Hájkovi sebemenší šanci – 1:1. Chlebičov pak toužil po úplném obratu, ale dělovku Sedláčka odklidil z brankové čáry hostující zachránce Stepek. V samotném závěru zpytovali svědomí Korbel s Gabajem. Zatímco prvně jmenovaný si vylámal zuby na Hájkovi, střídající Gabaj vzápětí ze tří metrů překopl opuštěnou kasu Ludgeřovic. Body se tedy celkem spravedlivě dělily.

SK Viktorie Chlebičov
Vilém Axmann, trenér Chlebičova: Remízu bych označil za spravedlivou. My jsme se dostávali do tempa hodně pomalu, takže v prvním poločase byl soupeř lepší. Po přestávce ale Ludgeřovicím trošku překvapivě došly. Nám se podařilo hned na začátku druhé půle vyrovnat a pak jsme mohli dokonce rozhodnout. S výkonem mužstva jsem spokojený. Kluci to poctivě odjezdili.

TJ Ludgeřovice
Michal Pěntka, útočník Ludgeřovic: Začátek zápasu byl oboustranně opatrný, ale pak už jsme měli více ze hry. Škoda, že jsme zahodili několik slibných šancí. Ve druhém poločase jsme hlavně nechtěli inkasovat, jenže samozřejmě jsme hned dostali gól. Od 60. minuty pak převzal Chlebičov iniciativu, když všechno řídil Lumír Sedláček. Přiznávám, že za bod jsme nakonec rádi.

V. Sýkora [-] - J. Majewski [-] - L. Sedláček [-] , M. Elek [-] (57. J. Otlík [-] ) , L. Villaschek [-] , J. Hollesch [-] (68. L. Baďura [-] ) , A. Korbel [-] , A. Teichmann [-] (86. D. Tesař [-] ) , M. Dzierža [-] (75. L. Gabaj [-] ) , F. Linda [-] , L. Černín [-]

T. Hájek [-] - V. Horák [-] , M. Pěntka [-] , L. Stepek [-] (83. D. Pekara [-] ) , J. Mudroch [-] , K. Klos [-] , R. Fejerčák [-] , D. Balgar [-] (89. J. Kotlář [-] ) , M. Postředník [-] (65. D. Nagy [-] ) , P. Zoubek [-] , L. Fojtík [-]

Počet diváků: 91. Rozhodčí: BYRTUS Ladislav - ŠUJAN Stanislav, KUBÍN Ondřej.