17.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A, 2016-2017

--

Derby vyznělo pro Darkovice

11. A. Kremser , 59. A. Kremser (p.) , 89. A. Večerek - 28. T. Ondič
0

Po vyrovnaném prvním poločase vsítili Darkovice dva góly a připsaly si tři body.

Do Darkovic přijelo mužstvo Darkoviček a byl k vidění vyrovnaný zápas. Už v 5. minutě se objevil před domácím gólmanem zcela sám hostující útočník Milan Duda, ale na brankáře nevyzrál. Do vedení šla  domácí eskadra v 11. minutě, když jejich záložník nahrával pod sebe a Aleš Kremser uklidil balón za záda hostujícího brankáře - 1:0. O chvíli později domácí záložník vystřelil a pouze rozezvučel tyč hostující svatyně. Ve 28. minutě se Darkovičkám podařilo vyrovnat skóre, když Tomáš Ondič dostal krásně namazáno a propálil domácího brankáře - 1:1. Dokonce poločasu se už žádná vážnější situace neodehrála a do kabin se šlo za nerozhodného stavu.

I ve druhém poločase se obrázek hry nezměnil. Nadále se spíše hra odehrávala uprostřed hřiště. Klíčový okamžik utkání přišel v 59. minutě, když hostující hráč zahrál rukou v pokutovém území a rozhodčí odpískal penaltu. Míč si na značku pokutového kopu postavil Aleš Kremser a bezpečně rozvlnil síť hostujcí klece - 2:1. Svou výhru pojistila domácí dužina až ke konci  zápasu, když dlouhý centr do šestnáctky vyboxoval hostující brankář přímo k nohám Adama Večerka, který míč vrátil za jeho záda - 3:1. Darkovice si tak připsaly tři body.

FK Darkovice B
Daniel Bach (hráč): Byl to vyrovnaný zápas, kdy my jsme proměnili více šancí a proto jsme vyhráli. Ke konci zápasu se hrálo více na tělo, více faulů a více útočněji

FK Darkovičky B
Milan Duda (hráč): Přijeli jsme na fotbal, domácí hrát fotbal nechtěli, takže fotbal prohrál.

R. Halška [-] - A. Tvrdý [-] , J. Hanzlík [-] (45. M. Hanel [-] ) , D. Bach [-] , L. Hloušek [-] - D. Lukáš [-] , P. Smetka [-] (60. A. Večerek [-] ) - D. Kurek [-] (70. P. Lukáš [-] ) , A. Kremser [-] (89. T. Tvrdý [-] ) - J. Timel [-] , T. Miketa [-]

O. Zháňal [-] - P. Ender [-] , J. Hanus [-] (78. V. Mikula [-] ) , J. Míl [-] , P. Beneš [-] (38. A. Vilkus [-] ) - R. Kempný [-] (70. D. Schebestik [-] ) , L. Lička [-] , M. Ondič [-] , T. Ondič [-] - J. Kneifel [-] (25. T. Kabich [-] ) , M. Duda [-]

ŽK: 75. T. Miketa - 59. J. Hanus , 80. T. Ondič .
Počet diváků: 55. Rozhodčí: ŠULA Patrik - POŠTULKA Lukáš (N), CIURAJ Dominik (N).