21.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2016-2017

Pyšel se přiblížil postupu

0

Už jen poslední krok chybí fotbalistům Pyšele k vytouženému postupu do Okresního přeboru

Domácí šli brzy do vedení

Do zápasu domácí nastoupili s cílem získat všechny body. A hned ve 4. minutě si tento cíl začali plnit, kdy otevřel skóre zápasu Ivo Nováček -1:0. V první půlce domácíi ještě neproměnili spoustu šancí, ale ve 26. minutě se ještě dokázal prosadit Jaroslav Tůma a bylo to 2:0, což byl poměrně uklidňující náskok do druhé půle.

Domácí přidali další dvě branky

Druhý poločas pak domácí začali opět náporem a přidali další dvě uklidňující branky, které znamenaly již jistou výhru. V 57. minutě se nejprve trefil hostující kanonýr Luděk Sobotka a o šest minut později se trefil také Radek Šoukal. Zbytek zápasu  si pak domácí tým jednonačně pohlídal.

TJ Sokol Pyšel
Tůma Ondřej, hráč: Do zápasu jsme nastoupili s cílem získat všechny body. V první půlce jsme sice nedali spoustu šancí, ale dva góly jsme dali. Druhou půlku jsme si pohlídali a přidali další branky. Z naší strany zasloužené vítězství.

L. Sobotka [-] (85. P. Dvořák [-] ) - R. Šoukal [-] , O. Adam [-] , L. Tůma [-] (55. V. Mátl [-] ) , D. Šubert [-] (77. L. Šoukal [-] ) - D. Šabacký [-] , I. Nováček [-] , J. Oulehla [-] - J. Tůma [-] (58. J. Höfner [-] ) - O. Tůma [-] (90. F. Dvořák [-] ) , L. Teplý [-]