17.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2016-2017

Hrotovice B se v sedmi hráčích neubránily debaklu

0

Pouze sedm statečných hráčů Hrotovic B čelilo útočným choutkám Rapotic.

Již v první půli padla desítka

K zápasu o bytí a nebytí ve třetí třídě se z Hrotovic dostavilo pouze sedm statečných, což ovlivnilo nejen úroveň zápasu, ale mělo vliv na výši konečného skóre.V první minutě se sice hosté dostali do náznaku šance, ale jinak dobývání obrany netrvalo příliš dlouho a po poločase bylo 10:0 ještě přijatelných.

Domácí přidali ještě čtyři góly

I po prostřídání se ve druhé půli hrálo na jednu branku a jenom nepřesná muška i z nejvyloženějších šancí zabránila překročit dvacítku.Hosté se snažili dle možnosti zaútočit. Za zmínku stojí průnik brankáře Blatného přes celé hřiště, jehož pěkná akce skončila pouze na tyči. Ve druhé půli domácí své šance spíše zahazovali a hosté se snažili o čestný úspěch. Nakonec se skóre zastavilo na čísle čtrnáct.

FC Rapotice B
Kolařík Aleš, vedoucí: Dnešní utkání jsme potřebovali zvládnout za tři body a hosté nám to usnadnili tím, že se dostavili pouze v sedmi. Přesto jsme měli některé šance řešit méně zbrkle, trpělivější kombinací a skóre by bylo vyšší.

Sokol Hrotovice B
Svoboda Milan, vedoucí: Musím poděkovat hráčům, že tento zápas odehráli, jinak to nebudu ale raději víc komentovat.

A. Ješina [-] - M. Mlejnek [-] , M. Laš [-] (46. T. Laš [-] ) , J. Tesař [-] (43. J. Dvořáček [-] ) , M. Sobotka [-] (22. R. Zezula [-] ) , P. Císař [-] , K. Kovařík [-] , J. Konečný [-] , D. Slaný [-] , L. Man [-] , M. Dobeš [-] (38. F. Horký [-] )

M. Blatný [-] - D. Denemarek [-] - L. Dvořák [-] - J. Virgl [-] - R. Novák [-] , O. Harant [-] , D. Kunčík [-]

Hráči zápasu: T. Laš , M. Mlejnek .
Počet diváků: 20. Rozhodčí: VÉVODA Jiří - KOLAŘÍK Aleš (N), HORKÝ František (N).