SESTAVA KOLA - 3.kolo Zlínský | Krajský přebor , 2015-2016

Datum kola: 22.08.2015

0

Třetí kolo je za námi. Ze sedmi zápasů skončily 3 remízou 1:1. Výborný výkon předvedl Baťov, který doma vstřelil pět branek. Holešov zase otočil utkání v Luhačovicích a nadále je na čele tabulky. Spokojeni budou zřejmě i ve Slušovicích, bod z Boršic se určitě počítá. Štítná, další nováček soutěže, na první body nadále čeká.

Petr Remeš (Boršice) – pochytal několik střel Slušovic a hlavně se vyznamenal proti přímému kopu soupeře 15 minut před koncem zápasu.

Michal Hnaníček (Štítná) – nováček v krajské soutěži zatím čeká na první vítězství, i když ve Fryštáku byl k bodům blízko. Michal Hnaníček vyrovnával na 1:1 z penalty.

Jiří Kovář (Fryšták) – pět minut před koncem zápasu vystřelil Fryštáku tři body v zápase proti Štítné.

Jaroslav Josefík (Provodov) – jeho branka do sítě Napajedel znamenala vedení Provodovu.

Michal Foltýn (Slušovice) – jeho gól znamenal pro Slušovice vedení na horké půdě Boršic.

Michal Vitásek (Baťov) – Baťov doma válí, ve dvou zápasech vstřelil 10 branek. Tentokrát to odnesla Chropyně, přičemž Vitásek zaznamenal dvě branky.

Pavel Prešnajder (Chropyně) – i když Chropyně schytala pět branek, zkušený záložník vylepšil bilanci svého týmu dvěma brankami.

Petr Filipský (Boršice) – záložník Boršic předvedl výborný výkon, který korunoval brankou do sítě Slušovic.

Petr Žůrek (Napajedla) – v domácím zápase proti Provodovu vstřelil čtvrt hodiny před koncem vyrovnávací branku na 1:1.

Andrej Lomaka (Holešov) – jasný hráč utkání Luhačovice – Holešov. Jeho dvě branky v druhém poločase znamenaly otočení zápasu ve prospěch Holešova.

Michal Maléř (Rožnov) – vstřelil první branku Rožnova v utkání v Morkovicích, tato branka byla nakonec vítězná.

Hlasovat pro hráče můžete od 24.08.2015 12:00 do 26.08.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)