SESTAVA KOLA - 30.kolo Královéhradecký | 1.A třída , 2014-2015

Datum kola: 14.06.2015

0

Po víkendovém kole hlásí prázniny 1.A třída. I v posledním kole se hráči předvedli povedenými výkony a přispěli svým týmům k lepším výsledkům.

Třebechovice porazily Nový Hradec 2:1 a brankář domácího týmu Jiří Szöke musel být při občasném tlaku hradeckého týmu hodně na pozoru.

Po několika porážkách najeli šampioni z Kostelece opět na vítěznou vlnu a i díky dvěma proměněným penaltám Antonína Řeháka porazili Bílou Třemešnou 4:0.

Už ve 12. minutě poslal obránce Michal Přívratský tým Trutnova do vedení nad Roudnicí.

Obránce Roman Větrovec rozhodl v 60. minutě brankou na 2:1 o výhře Vrchlabí nad Hořicemi.

Martin Bíl rychle navázal na branku svého spoluhráče a poslal Třebechovice do dvoubrankového náskoku nad Novým Hradcem.

Ohnišov opět prohrál, zkušený Petr Dudek zaznamenal alespoň čestný úspěch sestupijícího týmu.

Ještě pět minut před konecm měla Roudnice před Trutnovem dvoubrankový náskok, v 85. minutě ale k vyrovnání zavelel trutnovský Jakub Privara.

Útočník Třebše Filip Vlkanova v závěru utkání dvěma brankami otočil vývoj utkání a nasměroval Třebeš k výhře 2:1 nad Kunčicemi.

Duel mezi Vrchlabím a Hořicemi proti sobě postavil dva kvalitní střelce - Pavel Kraus nejprve posílal Vrchlabí do vedení, ale ještě před koncem prvního poločasu vyrovnával hořický Michal Skalský. Vrchlabí nakonec zvládlo zápas lépe a zvítězilo 3:1.

Hlasovat pro hráče můžete od 15.06.2015 12:00 do 17.06.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)