SESTAVA KOLA - 25.kolo Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

Datum kola: 10.06.2018

0

Sestava předposledního kola soutěže je již k dispozici! Samozřejmě můžete opět hlasovat pro Vašeho favorita v anketě o hráče kola.

Petr Žalud (Bor) – Již sestupující Bor sice prohrál na hřišti posledního Horšovského Týna 1:2, ale brankář Žalud nezklamal. Ten svůj tým zachránil od vyšší porážky.

František Šlajs (Koloveč) – Koloveč zvítězila na hřišti Kozolup jednoznačně 5:0. Mezi střelce se zapsal i Šlajs.

Zdeněk Staroba (Horšovský Týn) – 51letý hrající trenér Horšovského Týna přispěl k výhře Dynama svým klidem a přehledem.

Adam Stodola (Meclov) – Sedmnáctiletý dorostenec musel místo zraněného spoluhráče na hřiště už v 9. minutě. Na stoperu si ale počínal s přehledem a jako bonus ještě skóroval. Zvyšoval na 3:0 pro Meclov.

Petr Földeši (Dlouhý Újezd) – Sparta deklasovala 6:0 Chodovou Planou. Földeši se pod výsledek podepsal dvěma zásahy.

Filip Kreuz (Postřekov) – Postřekov velmi potrápil vedoucí Staňkov, který zvítězil až na penalty. Kreuz v 70. minutě krásnou střelou do šibenice srovnal na 1:1.

Pavel Jarina (Bělá) – Hrdina zápasu mezi Bělou a Planou. Trefil se hned čtyřikrát!

Jevgenij Čižikov (Meclov) – Na jasné výhře Meclova ve Stráži se podílel dvěma trefami. V první půli zvyšoval na 2:0, po přestávce pak proměnil penaltu.

Václav Landrgott (Bělá) – Landrgott se v posledních týdnech dostal do velmi dobré formy. V duelu s Planou vrátil v závěru poločasu Bělé dvougólový náskok.

Karel Forst (Kdyně) – Kdyně udolala na domácí půdě 3:2 Klenčí. Forst svým gólem zápas rozhodl.

Constantin Danescu (Koloveč) – Danescu vstřelil první tři góly zápasu při výhře Kolovče v Kozolupech 5:0.

Hlasovat pro hráče můžete od 11.06.2018 23:33 do 13.06.2018 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)