SESTAVA KOLA - 9.kolo Divize E, 2017-2018

Datum kola: 01.10.2017

0

V devátém kole, kdy nám přálo počasí, se odehrály všechny plánované utkání a tak máme z čeho vybírat.

Brankář Richard Mrózek vychytal pro svůj tým tři body v zápase s rezervou Opavy. Olin Bartozel posila z Valmezu se prosadila i v týmu Vsetína. Svým gólem již v páté minutě rozhodl o vítězství 1:0 v domácím utkání s Hranicemi. Bronislav Mlynář - bojovník z týmu Jeseníku, který i s roztrhlou kopačkou proměnil důležitý pokutový kop a tak se zrodila překvapivá remíza v Ústí. Novojíčinský David Javorek pomohl v defenzívě svého týmu vydolovat již pátou remízu v této sezóně. Miroslav Matušovič, hrající trenér Havířova jde svým spoluhráčům příkladem. Již během prvních šestnácti minut vstřelil dva góly a nastartoval tým ke kanonádě s Dolním Benešovem. K němu se přidal i jeho spoluhráč Tomáš Wojnar, jenž v tomto zápase vymetl pavučinky z Hamplovi branky. Bohumín si doma lehce poradil s Frýdlantem 4:0 a rovným dílem se o tyto góly podělili oba útočníci, Jakub Ptáček a David Jatagandzidis. Dalším útočníkem musí být bezesporu nominován Adam Andreev z Nových Sadů. Při výhře svého týmu se silnými Kozlovicemi byl u všeho. Na dva góly přihrál a první sám vstřelil. V divokém zápase Šternberk - Bohumín, vsítil v 87. minutě domácí Petr Zifčák gól na 3:1 a zdálo se být o vítězi rozhodnuto, jenže hostující Slavičín stačil ještě utkání dostat na konečných 3:3 a to i díky dvěma gólům Petra Švacha.

Hlasovat pro hráče můžete od 03.10.2017 10:14 do 04.10.2017 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)