SESTAVA KOLA - 27.kolo Divize A, 2014-2015

Datum kola: 24.05.2015

0

Je tu ideální sestava kola, tak hlasujte, čas máte jen do úterní půlnoci!

Brankář:

Milan Herco (Hořovicko) v prvním poločase v zápase s Artimou zlikvidoval nepříjemnou střelu domácích a po celý zápas působil jistě. Velmi svému týmu pomohl při standardkách, kdy i přes vysoké a důrazné hráče domacích vždy dokázal zasáhnout a míč uklidit do bezpečí.

Obrana:

Stanislav Vítovec (Klatovy) - Tady není o čem - dva fíky z pozice krajního beka proti Táborsku B, to je jasná vstupenka do sestavy kola.

L. Kaufman (Hořovicko) - Jeho obrana uhájila čistý štít.

Jiří Smetana (Táborsko B) - Ač stál na straně poražených, sehrál v Klatovech velmi dobrý duel!

Záloha:

Lukáš Filipec (Doubravka) - Natáhl, vypálil a úplně přesně trefil cíl. Rozhodl o výhře svého celku.

Tomáš Habart (Tachov) - Tachov, to je dobře fungující stroj z kvalitních součástek. Jednou z nich je i Habart, který při demolici Rokycan přispěl dvěma trefami

Vlastimil Kotous (Mariánské Lázně) - Už 41letý hráč v záložní řadě Mariánek, dokázal srovnat na 1:1, ale ani to na body nakonec nestačilo.

Martin Jasanský (Roudné) - Byl vlastně u všech gólů Roudného. Nejprve vybojoval penaltu, poté byl u zrodu akce, která vedla k brance Otepky. Zvlášť první poločas mu vyšel. Ve druhém sice po jeho ztrátě míče hosté snížili na konečných 1:2, ale to už Jasanskému místo v sestavě kola nevezme.

Útok:

Jindřich Rosůlek (Krumlov) - Nemít Krumlov Rosůlka... Tak by Milevsko rozhodně neporazil. Sniper tentokrát zařídil dvěma trefami týmu výhru 2:0.

Martin Psohlavec (K. Vary) - Vstřelil dva góly Sušici, dvakrát poslal svůj tým do vedení, jeho druhá branka ze 75. minuty se nakonec ukázala jako vítězna.

Filip Šťastný (Čížová) - Střelec jediné branky napínavého duelu se Zličínem.

Hlasovat pro hráče můžete od 25.05.2015 12:00 do 26.05.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)