SESTAVA KOLA - 24.kolo Plzeňský | 1.A třída , 2016-2017

Datum kola: 07.05.2017

0

Sestava 24. kola je tu! V jejím ofenzivním složení figuruje i čtyřbrankový střelec Mýta Martin Švejda.

Brankář:

David Frýdl, TJ Košutka Plzeň

Chytal skvěle celý zápas a jako třešničku na dortu přidal velmi důležitý zákrok za stavu 2-1, kdy vykryl samostatný nájezd žichovického hráče. Předvedl několik reflexivních zákroků a jeden z diváků poznamenal, že David je na brankové čáře jako chobotnice.

Obránci:

Jan Bulín, TJ Slavoj Žihle

Celý tým hrál dobře, ale Bulín přeci jen z žihelské sestavy vyčníval. Výborný výkon.

Ondřej Stulík, FK Horažďovice

Stulík vstřelil v Touškově dvě branky, což je na obránce výborný počin. Navíc jeho tým zvítězil.

Libor Milota, TJ Keramika Chlumčany

Kapitán Chlumčan byl v obraně bezchybný a společně se svými spoluhráči nedovolil Žihli skórovat.

Záložníci:

Martin Světlík, TJ Slavoj Mýto

Trenéři ho posunuli z obrany na zálohu a on se jim odvděčil gólem a spoustou vytvořených šancí.

Martin Švejda, TJ Slavoj Mýto

Čtyřbrankový střelec do sítě Tlučné nesmí chybět v sestavě kola. Hattrick zkompletoval již za 38 minut!

Martin Paukner, SK Horní Bříza

Paukner se v 90. minutě ve vápně nejlépe zorientoval a poslal svůj tým do vedení 1:0. Díky němu Bříza vyhrála.

Vladimír Nosek, TJ Sokol Město Touškov (útočník, kvůli formaci přesunut do zálohy)

Touškovský hráč otevřel skóre zápasu proti Horažďovicím již v šesté minutě. Druhý zásah přidal deset minut před koncem, ten už ale byl pouze korigující na 3:6.

Útočníci:

Michael Forman, FK Horažďovice

Horažďovický útočník se konečně opět trefil. Jeho půst trval od 19. kola! V Touškově vstřelil dvě branky a pomohl svému týmu k vítězství.

Petr Bulín, TJ Sokol Kralovice

Jediný střelec zápasu ve Kdyni byl útočník Kralovic Petr Bulín, který tak rozhodl o hubeném vítězství svého týmu.

Marek Baran, FK Nepomuk

Nepomucký útočník zasadil Mochtínu dvě smrtící rány, na které mochtínští fotbalisté odpovědět nedokázali.

Náhradní brankář:

Radek Fryš, TJ Keramika Chlumčany

Celý tým zvládl zápas na jedničku, ale nebýt Radka Fryše v bráně, přišel by skvělý týmový výkon vniveč.

Hlasovat pro hráče můžete od 09.05.2017 11:30 do 10.05.2017 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)